MEDUP GROUP ASİSTANS HİZMETLERİ

CEMAL GÜRSEL CADDESİ NO: 129, (E-5 YANYOL) FEVZİ ÇAKMAK MAHALLESİ, Pendik, İstanbul 34899 ,Türkiye

Detaylar

MEDUP GROUP ASİSTANS HİZMETLERİ

MEDUP GROUP 'n amacı dünyanın neresinde olursa olsun bireysel veya kurumsal olarak yaklaştığı tüm üyelerine, içerisinde bulundukları istisnai veya sıradan durumlarda destek olmak, onları yardıma ihtiyaç duydukları anda yalnız bırakmamaktır.
Başlarda Otomotiv, Sağlık, Seyahat ve Konut olmak üzere dört ana Assistans hizmetlerinde uzmanlaşmış şirket son dönemde bireylerin yaşam şartlarını iyileştirmeye yönelik innovative uygulamaları ile sektördeki yerini güçlendirmiştir.
Başından itibaren MedUp Group, Seyahat ve seyahat esnasında karşılaşılabilecek istisnai zor durumlar ile ilgilenmiş ve misyonunu bu anlamda ciddi şekilde genişletmiştir.Seyahat esnasında sıkıntı yaşayanların sorunlarını gecikmeden çözmektedir.
MEDUP GROUP tüm dünyada üyelerinin yaşamlarında onlara daha yakın olabilmek için uluslararası düzeyde açılımını genişletmektedir.
MedUp Group; 7 gün, 24 saat , 365 gün boyunca her an hazır olarak, tüm dünyada 208 ülkede telefonlar aracılığı ile anında müşteriyi karşılayıp cevaplayarak, zor durumları ve stresli anları hızlı ve güvenli bir biçimde yönetmeyi başarabilen, arkasına aldığı uluslararası anlaşmalı tedarikçi ağı ve servis sağlayıcı gücü ile 7 gün, 24 saat , 365 gün kesintisiz hizmet vermeye devam etmekte ve ve üyelerinin mutluluğu ve duydukları güven doğrultusunda kararlı bir şekilde ilerlemektedir..

 

MEDUP GROUP, yerel ve global tecrübesiyle Türkiye 'de SİGORTA ÜRÜN/HİZMETLERİ & SEYAHAT HİZMETLERİ & OTOMOTİV & YOL YARDIM &  KONUT DESTEK & SAĞLIK HİZMETLERİ & İDARİ HİZMETLER VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ & ULAŞTIRMA/NAKLİYE & ORGANİZASYON & LİFESTYLE & CONCİERGE HİZMETLERİnde 365 gün, 24 saat üyelerine kesintisiz hizmet vermektedir.
Kurulduğu günden itibaren MEDUP GROUP Türkiye; otomotiv, yol yardım hizmetleri, konut-aile yardım hizmetleri, sağlık, seyahat ve lifestyle & concierge hizmetlerinde yaratıcı, müşteri odaklı ve kişiye özel hizmet verme konusunda kararlı bir şekilde ilerlemektedir.
MedUp Group Assistance Şirketi Dünya genelinde 44.000 servis sağlayıcı ve Türkiye 'nin 81 ilinde 7.500 'ün üzerinde tedarikçi ağı ile mevcut üyelerine ve potansiyel müşterilere profesyonel kadrosu ile bireysel çözümler üreten ve hizmetler sunan her ihtiyacınızda yanınızda olan asistans şirketidir.

Kurulduğu günden itibaren MEDUP GROUP Türkiye; sigorta, otomotiv, yol yardım hizmetleri, seyahat hizmetleri, konut destek, sağlık hizmetleri ve lifestyle & concierge hizmetlerinde yaratıcı, innovative, müşteri odaklı ve kişiye özel hizmet verme konusunda kararlı bir şekilde ilerlemektedir.

MedUp Group, Dünya genelinde 44.000 servis sağlayıcı ve Türkiye 'nin 81 ilinde 7.500 'ün üzerinde tedarikçi ağı ile mevcut üyelerine ve potansiyel müşterilere profesyonel kadrosu ile bireysel çözümler üreten ve innovative hizmetler sunan üyelerinin ihtiyaç duyduğu her an yanındadır.

MedUp Group, pazarı ve dünyadaki gelişmeleri yakından takip ederek müşteri ihtiyaç ve beklentilerine göre en güncel teknolojiden faydalanarak ürün ve çözümlerini yeniden tasarlamaktadır. MedUp Group, müşterileri ile kurduğu ilişkinin uzun soluklu ve sağlıklı olmasına özen gösterirken, müşterileri için her zaman çözümler sunan iş ortağı olarak görmektedir.

MedUp Group, Tüm Dünya genelinde 178 ülkede, 700.000' in üzerinde aktif tesislerde online platform üzerinden en uygun fiyatlandırmayı bulup müşterileri ve ailelerinin indirimden yararlanmasını sağlar. Aynı zamanda Med Up Group, Hizmetten yararlanacak müşterinin kendisine ait şirketi var ise şirket çalışanları da otel indirimlerinden yararlanabilir. Müşteri memnuniyetini sürekli ve en üst seviyede tutma amaçlı memnuniyet anketleri yapılmaktadır. Ayrıca, anlık çözümler ile birlikte şikayetler azami 24 saat içerisinde değerlendirilerek çözüme kavuşturulmaktadır. 

MEDUP GROUP , OTOMOTİV, SİGORTA, SEYAHAT, SAĞLIK, KONUT, AİLE, YAŞAM,  GÜZELLİK,  EĞLENCE , LİFESTYLE , CONCİERGE,  İDARİ & DANIŞMANLIK & ARACILIK, ULAŞTIRMA/NAKLİYE , ORGANİZASYON, MEDUP, MEDUP GROUP TÜRKİYE, MEDUP GROUP, SİGORTA ÜRÜN/HİZMETLERİ​

MEDUP GROUP Türkiye, yerel ve global tecrübesiyle 365 gün, 24 saat üyelerine kesintisiz hizmet vermektedir.

 

 

Harita

Sosyal Profiller

Çalışma Saatleri Şu an açık

Pazartesi : 09:00 - 18:30

Salı : 09:00 - 18:30

Çarşamba : 09:00 - 18:30

Perşembe : 09:00 - 18:30

Cuma : 09:00 - 18:30