Göksim Online Otel Otomasyon Programı Tablet Pc Ve Pos Cihazları

Bahçelievler-İSTANBUL, İstanbul ,Türkiye

Detaylar

Göksim Online Otel Otomasyon Programı Tablet Pc Ve Pos Cihazları
rezervasyondan faturalamaya kadar tüm konuk ağırlama sürecinin takip edildiği, her türlü konaklama tesisinin çalışma tarzına uyum sağlayabilen çok kullanıcılı bir yönetim sistemidir. değişik rezervasyon şekilleri (münferit, acente, grup, firma v.b. gibi) tanımlayabilir, değişik rezervasyon tiplerini (opsiyon, kesin, iptal, wait list, turn away) takip edebilirsiniz.
ön büro yönetiminde pazarlama ve satış ile acente takibini kolaylıkla sağlayabilirsiniz, rezervasyon ile istediğiniz şekilde rezervasyon şekli tanımlayabilir, oda tahsisi, over booking kontrolü, otomatik seri rezervasyon işlemleri, last minute rezervasyonları ve daha birçok işlemi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz, resepsiyon, ön kasa, house keeping, satış noktası yönetimi ve santral bağlantısına kadar birçok işlemi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.
arka büro yönetiminde muhasebe ile dövizli ve miktarlı hesap ekstresi (muavin), mizan, yevmiye defteri, defteri kebir raporları alabilir, yansıtma işlemleri ile dönemsel kapanışlarınızı kolaylıkla gerçekleştirebilir, finansal tabloları tl ve dövizli olarak alabilir, banka ile gelen ve gönderilen havale, eft, para çekme para yatırma gibi işlemleri yapabilir, çek senet, stok, fatura, demirbaş, personel ve beyanname modülleri sayesinde her türlü mali işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilir ve takip edebilirsiniz.
çoklu dil desteği
çoklu dil desteğine sahip olan sentezdelux otel yönetim sistemi ile farklı ülkelerde bulunan işletmelerinizi tek yapıda birleştirebilir, tüm operasyonları eş zamanlı olarak yürütebilirsiniz.
esnek raporlama ve grafik analizi
açık veritabanı ile işletme ve kullanıcıya özel, ihtiyaçlarınız doğrultusunda rapor ve analiz tasarımları yapabilirsiniz. esnek raporlama özelliği sayesinde kurumsal stratejilerin hayata geçirilmesini, kaynakların daha verimli kullanılmasını ve hedeflerin doğru planlanmasını sağlar. bu esnek yapı sayesinde yatırım maliyetleri önemli ölçüde düşer ve programdan hızlı bir şekilde geri dönüş sağlanır.
kullanıcı dostu akıllı çözümler
istenilen her türlü raporun oluşturulabilmesini sağlayan veritabanı analiz araçları, anlık ve hızlı bilgiye ulaşılmasını sağlayan yönetici kontrol paneli, istatistik ve grafiksel raporlar hazırlamaya imkan sunan analiz küpleri, döviz kurlarının sisteme otomatik işlenmesini sağlayan merkez bankası kur entegrasyonu, ananında destek ve bilgi paylaşımına imkan sağlayan sentez forum, farklı dillerde programın kullanılabilmesini sağlayan çoklu dil desteği ve her türlü raporun hazırlanabileceği rapor üreticiler ile kullanıcı dostu ve akıllı çözümler sunan

Harita

Sosyal Profiller

Ek Bilgiler

Kategori:

Anahtar Kelimeler