Ikitelli Matbaa

Atatürk Mh. İkitelli Cd. Durak Sk. No:1 K:3 İkitelli / Küçükçekmece / İstanbul, İstanbul ,Türkiye

Detaylar

ikitelli matbaa 2010 yılından beri ikitelli, iosb, organize sanayi bölgesi ve başakşehir bölgesinde firmaların ve kuruluşların tüm matbaa işlerini kalite ve uygun fiyat politikasından kopmadan büyük bir titizlikle yapmaktadır. ikitelli matbaa olarak yaptığımız matbaa hizmetleri: fatura, katalog, broşür, kartvizit, afiş, el ilanı, kaşe, zarf, antetli kağıt, dergi, ajanda, bloknot, davetiye, cepli dosya, küp not, küp bloknot, magnet, yaka kartı, bardak altlığı, poster, etiket sticker, kurumsal kimlik, ruhsat kabı, takvim, ıslak mendil, mouse pad, karton çanta, oto kokusu, oto paspası, sürekli form fatura, sürekli form irsaliye, şeffaf kartvizit, personel kartı, plastik kart, elektronik giriş kartı, indirim kartı, kutu ve ambalaj, hediyelik ve promosyon ürünlerini kaliteli ve ekonomik bir şekilde yapmaktayız.
ikitelli matbaa olarak matbaa ürünlerinin yanı sıra tabela ve reklam ürünleri hizmeti de sunmaktayız. ikitelli matbaa teknolojiyi yakından takip ediyoruz, müşterilerimizin beklentileri doğrultusunda geniş ürün yelpazemizle, sizler için en uygun matbaa hizmetleri verebilmek için sürekli yenilenmekte ve gelişmekteyiz.
ikitelli matbaacı her gün değişen ve hızla büyüyen matbaa teknolojilerini yakından takip ederek ve müşteri potansiyelini hızla artırarak, müşteri memnuniyeti odaklı bir matbaa firmasıdır. matbaa alanınında sektörel firma ve kurumlara profesyonel matbaa bakı hizmetleri sunmaya devam etmektedir.

Harita

Sosyal Profiller

Ek Bilgiler

Kategori: