Kamaser Endüstriyel

Atatürk Bulvarı Taş Kapı Cad. Yener Taşkapı Han. Kat:4 No:8 Zip Code: 16804 OSMANGAZİ / BURSA / Turkiye, İstanbul ,Türkiye

Detaylar

Kamaser Endüstriyel
kamaser endüstriyel

kamaser endüstriyel tesislerin imalat, montaj, revizyon alanlarında çözüm ortağı olmayı kendisine referans edinmiştir.

değişen piyasa şartlarına bağlı olarak çimento fabrikaları, demir cevheri fabrikaları, fosfat ve üre tesislerinde imalat montaj ve revizyon işlerinde görev almıştır.

endüstriyel tesis projelerinde üniteleri devreye alma sürecine kadar gücümüz ve bilgimiz nispetinde müşterilerimizin bize verdiği tüm görevleri yerine getirdik ve tecrübeler kazandık.

endüstriyel tesislerin ihtiyacı olan çelik konstrüksüyon, siklon, bunker, lastik bantlar, havalı bantlar, toz boruları, havalandırma sistemleri, teleskobik bantlar, paketleme üniteleri, değirmenler, seperatörler ve gaz borularının imalat, projelendirme, montaj ve revizyon çalışmalarında bulunduk.

iş tecrübemizi ve kaliteli çalışanlarımız ile işverenin talebi doğrultusunda tüm çalışmaları ciddiyetle tamamlamayı ödev bildik ve bunu siz değerli müşterilemize sunmaktan gurur duyduk.

mevcut tesisin yüksek verimli çalışması ve yarılanma ömrünü tamamlamış makine ve konstrüktif elemenlarının revizyonu, ek ünitelerin yapılması ve devreye almasına kadar işverenimizi hiçbir konuda yalnız bırakmıyoruz.

hes santrallerinde cebri borularda, genleşme contaları ve kütle beton gömülü elemanların imalatında hes hidromekanik tezhizat tedariğinde imalat ve montajında talep edilen tüm çalışmalara bu alanda hizmet veren ekip ve ekipmanlarımızla siz değerli müşterilerimizin taleplerine cevap vermekteyiz.

liman hizmetleri alanlarında birden fazla limanın ihtiyacı olan ship loader, starmajor, pnömatik makinalar, lastik bantlar, gibi tüm depolama ve taşıma sistemlerinde hizmet vermekteyiz. kolonsuz geniş açıklıklı hangar yapılarında biz kendi alanımızda çok kaliteli bir ürünü kullanmaktayız.tamamı yerli üretim olan üniform galvanizli elemanlardan kurulan sistemin türkiye temsilciliğini yapmaktayız.

betonarme yapılar ve alt yapı sistemlerli endüstriyel tesis betonarme yapılar istinat duvarları alt yapı temiz, pis su borulama sistemleri yönetim binaları
endüstriyel tesis revizyonları günümüz teknololisine uygun olarak yeniden inşaa edilecek tesislerin montaj demontaj uygulamaların yanısıra mevcut tesiste revizyon ve bakım ugulamalarınızıda yapmaktayız.

izolasyon ve yalıtım sistemleri zengin ürün gamımız ile müşterilerimize uzun ömürlü sağlıklı ve ekonomik yalıtım çözümleri adına hizmet sunmaktayız. çelik konstrüksüyon ve metal işleri
havalandırma ve tesisat grubu havalandırma sistemleri temiz ve pis su tesisatları yangın tesisatları doğalgaz tesisatlar.

Harita

Sosyal Profiller

Ek Bilgiler

Kategori:

Anahtar Kelimeler