Muazzam İç Mimarlık

CSSB Industrial Center Kanal str. nr. 22 Cali Nilufer, Bursa ,Türkiye

Detaylar

tecrübelerinizi dizayn ediyoruz.

çalışma ortamının, yaratıcılığınız üzerindeki etkisini araştırarak ve bunu geliştirmek adına çözümler üreterek başladık ticari hayatımıza. ancak şu anda muazzam iç mimarlık, hayatın bütün alanlarına dokunan, çözüm üreten ve yaşam standartlarını arttıran bir firma haline geldi.

temel iç mimarlık anlayışımıza göre, her müşterimizin ayrı birer hikayesi olduğuna inanıyoruz ve biliyoruz ki, çalışılan, yaşanılan ortam bu hikayeyi anlatabilmek için mükemmel bir araç. bir proje üzerinde ilk çalışmalarımıza başladığımızda, her türlü temel bilgiyi almayı hedefliyoruz -tasarım tercihleri, kullanıcı sayısı, ortamın boyutları, renk seçenekleri gibi. bütün bunlara ek olarak, müşterimizin hikayesini anlatmasını istiyoruz. kim olduklarını, ne yapmaktan hoşlandıklarını öğrenmeye çalışıyoruz.

biz, bu sürece "kişiye özel" çalışma süreci diyoruz — ve edindiğimiz bu bilgileri, sağladığımız her türlü iç mimarlık hizmetinde kullanıyoruz: ticari iç mimarlık çözümleri, marka yaratma, çevresel grafikler, dizayn danışmanlığı gibi.

tasarım ve dizayn dünyasında olup bitenler heyecanımızı sürekli taze tutuyor — ve bu süreçte standartları belirlemekten mutluluk duyuyoruz.

muazzam iç mimarlık bir getamarket markasıdır.

servislerimiz:

kafe restoran dekorasyonu
lobi otel dekorasyonu
hastane klinik dekorasyonu
ofis dekorasyomu
mağaza dekorasyonu
fuar stand tasarımı
ev rezidans dekorasyonu
villa dekorasyonu
yat dekorasyonu
ticari mekan dekorasyonu

daha detaylı bilgi ve mimar ile randevu için: http: www.muazzaminteriors.com tr home

Harita

Sosyal Profiller

Ek Bilgiler

Kategori: