Payanda Grafik-Matbaa, Tasarım, Ambalaj, Kişiye Özel Hediyeler

Merkez Mahallesi Marmara Caddesi Şamlı Sokak Avcılar, İstanbul ,Türkiye

Detaylar

Payanda Grafik-Matbaa, Tasarım, Ambalaj, Kişiye Özel Hediyeler
1994 yılında kurulan payanda grafik, çalışmalarını tasarım ve basım grubu olarak iki ana dalda yürütmekte bu iki grubun üzerinde ise grafik sanatlar tasarım ve uygulama bölümü bulunmaktadır. bu bölüm tam hizmet ajansı olarak faaliyet göstererek ürün fotoğrafı çekiminden, tanıtımın yapılacağı merci ve materyalin seçimine kadar müşterisini yönlendirmekte, ayrıca ''üretimi'' müşterilerine termin hassasiyeti ile ulaşana kadar takip etmektedir.

tasarım bölümü klasik ve modern baskı teknikleri uzmanı art direktörümüz tarafından yönetilmektedir. çeşitli müşterilerine radyo, tv, internet, basın, outdoor, gibi mercilerin yanı sıra logo, katalog, ambalaj, kurumsal evrak vb. özel baskılı materyallerin özgün tasarımlarını yapmaktadır.

basım bölümü matbaacılık ve dijital baskı eğitimi almış uzman kadrosuyla etiket, poşet, afiş, afişet, ambalaj, takvim, ajanda, duvar saati, hediyelik tekstil vb. gibi materyallerin üretimlerini doğru, estetik ve problemsiz kriterler içinde gerçekleştirmektedir.

grafik sanatlar hızla gelişerek çağımızın endüstrisine hizmet eden en önemli dal haline geldi.

bir reklamın, tanıtımın ya da ambalajın, estetik ve denge değerleri içerisinde olması gerektiğine ancak eğitimli bir grafiker karar verebilir ve şaşmaz doğrulukla uygulanmasını gözetebilir.

ülkemizde sınırlı sayıda yetişen grafik tasarımcılar ne yazık ki bilgisayar kullanabilen çeşitli programlardan yararlanarak belki de ilk anda gözü aldatabilen işler yapabilen operatörlerle karıştırılmaktadır. üstelik bu tür kullanıcılara her köşe başında rastlanabildiği için her hangi bir işveren belki de hiçbir zaman bir grafik tasarımcı ile karşılaşamayacaktır.

işte bu durumda piyasa markasından logosuna, etiketinden kutusuna, tabelasından billboarduna, reklam filminden radyo cıngılına, ehil olmayan ellerden çıkmış bir estetik kirlilik içinde yüzmek zorunda kalmaktadır.

grafik tasarımdan başlayarak baskı öncesi hazırlıklarını tecrübeli kadrosuyla gerçekleştiren payanda grafik, üretim bölümünün uzman kadrosuyla her zaman kontak halinde sizlere doğru, estetik, problemsiz basılı ve reklam ürünleri üretmek üzere hizmetinize hazırdır.

Harita

Sosyal Profiller

Ek Bilgiler

Kategori:

Anahtar Kelimeler