Www.Ankastredepo.Com

Yukarı Dudullu Mah. Nato Yolu Cad. No:184/1 ÜMRANİYE – İSTANBUL, İstanbul ,Türkiye

Detaylar

Www.Ankastredepo.Com
bulunduğu pazarın ihtiyaç ve gelişimini yakından takip eden ankastre depo mutfak kullanıcılarına hareketlilik ve fonksiyonellik kazandıracak, işlerini kolaylaştıracak ürünlerle hizmet vererek ürün gamını büyütmüştür. ankastre depo deneyimli kadrosu ve tecrübesiyle, yaptığı teknolojik alt yapı yatırımlarıyla rekabetçi pazardaki pozisyonunu sağlamlaştırarak yenilikçi, dinamik, katılımcı ve en önemlisi kalitesiyle birlikte güvenli ve inanılır hale gelmiştir. şirketimiz mevcut bölgesel satış ve pazarlama birimleri yanısıra, yurt çapında bayilik sistemi ile tüketiciye ürün ve satış sonrası hizmetini sunmaktadır.



vizyonumuz: estetik, fonksiyonellik ve çağdaşlığı simgeleyen ürünlerimizi öncelikli olarak bu ülkede yaşayan insanımızın mutfağında ihtiyaçlarını azami düzeyde karşılayabilecek bir performansla sunarak kendilerine huzur ve güven duydukları bir ürünü kullanma zevkini ve her an hizmete hazır olduğumuz hissini yaşatmaktır.

misyonumuz: insan ilişkilerini daima ön planda tutan, ürün ve hizmeti zamanında ve en iyi şekilde yerine getirme prensibinden asla ödün vermeyen bir ekip anlayışıyla tüketici beklentilerine mükemmel bir şekilde uyum sağlayan çözümler üretmek, yenilik ve gelişmelerde öncülük yaparak varlığımızı hissettirmek ve sektörümüze katkı sağlamaktır.

Harita

2163705200

Sosyal Profiller

Ek Bilgiler

Kategori:

Anahtar Kelimeler