1A Plus Türkiye

Deniz Mahallesi Konyaaltı Caddesi 131. Sokak, Mehtap Apartmanı No:2/10, Antalya ,Türkiye

Detaylar

1A Plus Türkiye

TUTKUMUZ

Bizi asıl heyecanlandıran konu; gayrimenkule sahip olan ya da sahip olmak isteyen milyonlarca insanın problemlerinin çözümüne odaklı çalışan büyük bir uluslararası yatırımcılar kulübü oluşturmaktır. 

Tutkumuzu gerçekleştirmek için benzersiz kullanıcı deneyimine sahip teknolojik network ağımıza, yatırımcı iş adamı/iş kadını profili ile güçlü 1A Plus işletme sahibi iş ortaklarımıza, mesleki eğitimleri ile donanımlı, hedefli çalışan gayrimenkul yatırım uzmanlarımıza, gayrimenkul alışverişlerini keyifli ve güvenilir kılan iş modelimize yürekten inanırız. 1A Plus Türkiye bünyesinde bulunan bir uluslararası reklam ajansı, bir yazılım şirketi ve bir PR şirketi tutkumuzu gerçekleştirmek için azimle çalışır.

 

AYRICALIKLARIMIZ

 

1A Plus Democracy / Demokratik İşletmecilik Modeli

1A Plus franchise işletmelerinin bölgelerine özel, adil olarak belirlenmiş isim hakkı giriş bedeli ve aylık royalty ödemelerini, 1A Plus franchise işletmelerinin büyük bölgelerde faaliyet göstermesini, 1A Plus franchise işletme sahipleri, çalışanları ve müşterileriyle memnuniyet seviyesi yüksek bir hizmet anlayışını kapsar. 

 

1A Plus Invest / Yatırım Ortaklığı

1A Plus Amerika ve Türkiye Genel Merkezinin finans gücü ile 1A Plus işletmeleri arasında kurulan yapılanma sayesinde, gayrimenkul alıp satmak, gayrimenkul projeleri oluşturmak mümkündür. 

1A Plus franchise işletmeleri, 1A Invest™ için düşündükleri portföyleri 1A Plus Genel Merkez ile paylaşır, uygun görülenler için yatırım planlaması yapılmak üzere çalışmalar başlatılır.

 

1A Plus Club / Yatırımcılar Kulübü

1A Club™, franchise işletmelerinden alışveriş yapan yatırımcıların dahil edildiği özel bir kulüptür. 1A Club™ Yatırımcılar kulübü, üyelerini tanır. Zevklerini, yatırım alanlarını bilir ve istediği gayrimenkule kolayca ulaşmalarını sağlar.

Ülke içi ve dışından bir çok yatırım fırsatı ilk önce 1A Club™ Yatırımcılar kulübü üyelerine sunulur. Üstelik bu  çok özel portföyler hiç bir yerde satışa sunulmamış portföylerdir.

 

1A Camp / Eğitim Uygulama Merkezi

1A Plus markasına katılacak olan franchise işletme sahibi ve gayrimenkul yatırım uzmanlarının teorik eğitimlerinin yanısıra pratik yapmalarına da imkan verir.

1A Camp™, 1A Plus franchise işletmelerinde çalışmak isteyen gayrimenkul yatırım uzmanı adaylarına staj maaşı ödenerek bir ay süreyle çalışmalarına imkan sağlar.  

Ayrıca 1A Plus işletmelerinde il farkı gözetmeksizin sürekli koçluk hizmeti programları ile verimlilik ve performans artışı sağlanır.

 

1A Plus Show / Motivasyon Programları

1A Plus, üyelerinin başarılarını motive etmek amacıyla; yılda dört kez franchise işletme sahipleri ile performans değerlendirme toplantıları yapar.

Yıl sonlarında ise 1A Plus Genel Merkezi tarafından franchise işletme sahibi ve gayrimenkul yatırım uzmanlarının katıldığı yıl sonu değerlendirme ve 1A Show™ ödül programı düzenler.

 

 

 

1A Extra / Kazanç Modeli

Franchise işletme sahipleri gibi 1A Plus Gayrimenkul yatırım uzmanları da hedeflerle çalışır.

Hedeflerini gerçekleştiren uzmanlar ürettikleri hizmet bedeli üzerinden her üç ayda bir Extra %5 kazanç elde eder.

1A Extra™ Kazanç modeli ile 1A Plus Gayrimenkul yatırım uzmanları hiç bir aylık ödeme yapmak zorunda kalmaksızın %80’e varan prim geliri elde eder.

 

1A Plus OS / İşletim Sistemi

Amerika silikon vadisi yazılımcılarının geliştirdiği, 1A OS™ İşletim sistemi ile 1A Plus üyeleri hızlı ve kolay bir şekilde global gayrimenkul ağına entegre olurlar. 

1A OS™ İşletim sistemi arayüzü; yeni, kullanımı kolay şık tasarımı ve Türkçe dahil çoklu dil desteği ile eşsiz bir kullanıcı deneyimi sunar.

1A OS™ İşletim sistemi yeni özelliklerle zenginleştirilmiş emlak ekleme modülü, mobil cihazlarınız ile de tamamen yeni bir entegrasyon sağlar.

Emlak adresini GPS sisteminden alan modül kullanıcıya hız kazandırır ve hata yapmasını engeller.

1A OS™ İşletim sistemi, Bulut sunucu (Cloud Server) merkezli portföy ilan yönetimi, ödül yönetimi, müşteri yönetimi, dijital pazarlama yönetimi, sözleşme yönetimi, ajanda/iş takibi gibi daha pek çok yenilik ve çözümler sunarak kendini güncelleyen benzersiz bir platformdur.

 

1A Plus Tube / Sunum Paketi

Küçük bir paket içinde gelen Prezentasyon sistemi 1A Tube™, tonlarca muhteşem gayrimenkul içeriğini HD kalitesinde sunmanızı sağlar.

Yüksek çözünürlüklü TV’nizde, üstelik kablosuz olarak, hedef kitlenin talepleri doğrultusunda özenle seçilen portföylerin fotoğrafları ve videoları gösterilir.

1A Plus Türkiye, Emlak, Gayrimenkul, Franchise, Franchising, Bayi, Bayilik, Distrübitör, Bayi ağı, Acenta,

Harita

Sosyal Profiller

Ek Bilgiler

Kategori:

Anahtar Kelimeler