3D Lider Yapı

ortacami mah ördeklidere cad. no:35/1, Tekirdağ ,Türkiye

Detaylar

3D Lider Yapı

Yapmış olduğumuz uygulamalar, bu sektörde bulunan diğer arkadaşlar arasında da rağbet görmüş olacak ki yaptığımız uygulamaları web sitelerinde kullanan bazı firmalar oluşmuş. Sitemizde görmüş olduğunuz tüm uygulamalarda emek ve alın terimiz var. 3D lider yapı bayilik veriyor.

Taklitlerimizden sakınınız.BİZ BİLDİĞİMİZ İŞİ YAPIYORUZ..SEKTÖRE YABANCI DEĞİLİZ ,1997’DEN BERİ İNŞAAT SEKTÖRÜNDEYİZ.

3D lİder yapı bayilik duvar kaplama,zemin kaplama , cam panel, cam fayans, resimli cam tugla, mobilya kaplama, resimli, stor perde, interaktif floor,kanvas tablo, cam petek, resimli çelik kapı üretim ve uygulaması yapılmaktadır.

16 yıldır faaliyette olan Firmamız siz değerli müşterilerimizin istekleri doğrultusunda çalışmalarını biçimlendirirken “Dünyada ve Türkiye’ de hızla yayılan 3d polimerik foto zemin kaplama “, Sonsuz renk alternatifi, binlerce fotoğraf seçeneği, Standart baskı teknolojisinden 30 kat daha yüksek çözünürlük istenilen ürün üzerinde logo ve desen çalışmaları uygun fiyatlar ile sunulmaktadır.Kumsallar Salona, deniz canlıları mutfağa, doğa manzarası salonlara taşınıyor. Üç boyutlu zemin kaplamalarla ev, i iş yeri, otel lobileri, küçük alanlara zenginlik katmak 3 Boyutlu Dekor ile mümkün hale geliyor.
* Zemin kaplamalarında granit, duvar kağıtları ve parkeler en alışık olduğumuz dekoratif malzemelerdir. Artık tek boyutlu bu malzemeler farklılık arayan tasarım meraklılarına yetmiyor. Bu durumda iç dekorasyon uygulamasında, üçüncü boyutu gözlerinizin zevkini etkilemek için devreye giriyor.

·         Kullanılan alanlarda sıcak, tatlı ve güzel bir hava izlenimi bırakır.

·         Ortamda oluşan gürültülü seslerin izolasyonunu sağlar.

·         Ortamdaki ısı kayıplarına karşı yalıtım sağlar..

3D Lider yapı bayilik şartları

Bayilik Türü: Bayilik

3D lider yapı bayilik Şartları: en az sektorle alakalı kisiler tercih edilecektir. showroom acmak mecburidir iki şekilde bayiimiz olabilirsiniz:
1- standart bayiilik
2- üretici bayiilik

HERANGİ BİR İSİM HAKKI ADI ALTINDA BEDEL İSTENMEYECEKTİR.

3D Lider Yapı, 3 boyutlu duvar kağıdı, 3 boyutlu zemin kaplama, tezgah arası resimli cam panel, mobilya kaplama, 3d çelik kapı,

Harita

Sosyal Profiller

Ek Bilgiler

Kategori:

Anahtar Kelimeler