Adl Belge Danışmanlık Eğitim

Yenişehir Mahallesi. Osmanlı Bulvarı. Dumankaya Cadde İş Merkezi. D Blok. Kat:1 Daire:9 Pendik, İstanbul ,Türkiye

Detaylar

Adl Belge Danışmanlık Eğitim
h1adl belge danışmanlık/h1

2006 yılından bugüne quot profesyonel yönetim danışmanlığıquot süresinden sonra adl belge danışmanlık/ eğitim hizmetleri olarak 2013 kasım ayında resmi şirket olarak hizmet vermeye başlayan emadl belge istanbul/em da toplamda 13 yılı bulan sektörel tecrübesiyle ıso kalite belgelendirme/ süreçlerinin takibi ve yönetimi konularında eğitim ve danışmanlık hizmetleri çalışmalarına devam etmektedir. href"https://adlbelge.com" target"blankadl belge olarak amacımız başta kobi 39 ler olmak üzere her düzeydeki firmaya ihtiyacı olan tüm belgelendirme alt yapılarını sağlamak, en uygun süre ve maliyetlerle zamanında belge almalarını sağlamaktır.

bu amaçla şirket için yapısı çok iyi organize etmiş bulunan firmamız firmalara almak istedikleri ve konu hakkında bilgi sahibi olmadıkları belgelerde dahil ücretsiz bilgi ve danışmanlık hizmeti de vermektedir. bu açıdan ele alındığından adl belge b2b/ alanında faaliyetlerini yürütmektedir. diğer taraftan ele alındığındaysa bireysel eğitimler almak isteyen tüm kişilere de işletme bünyesinde çeşitli konularda eğitim ve destek firmamızca organize edilmekte verilmektedir.

tüm türkiye/ 39 ye ve her ile aynı hız, kalite ve maliyet kurgusu içinde hizmet vermekte olan adl belge bu nedenle quot sabiha gökçen uluslararası havalimanınaquot sadece 800 metre mesafede bulunmaktadır. böylece hızlı olarak istanbul/ dışında ve istanbul içinde hızlı ve tam zamanında hizmetlerini kolaylıkla ulaştırabilmektedir. tamamen standartlara uygun belgelendirme faaliyetlerinin gerçek temelli ve eş zamanlı yürütülmesi için sadece belge alınması değil danışmanlık hizmetlerini web sitesi üzerinden de hızla geliştirmektedir. hızın ve dolayısıyla zamanın ne kadar değerli olduğu ticari bir dünyada yaşadığımızın farkındalığıyla faaliyet gösteriyoruz.

faaliyet alanlarımız içerisinde başta belgelendirme çalışmaları olmakla birlikte, kurumsal kimlik ve statü oluşturma amaçlı olarak firmalara web sitelerinin geliştirilmesi, kurumsal renklerin ve kişiliğin kazandırılması amacıyla pazarlama ve satış danışmanlığı, web sitesi kurumsal yüzü geliştirme danışmanlığı da vermektedir. günümüz yönetim danışmanlığı ve kurumsal kimlik anlayışı tüketiciler gözünde tamda bu noktalardan başlamak zorunda olduğu halde çok sayıda firmanın henüz bu gerçeği fark etmedikleri de tespitlerimiz arasında yer almaktadır.

adl belge işletme sahiplerinin birden fazla işle aynı anda uğraşması yerine tüm süreçlerin başvurudan, danışmanlığa ve sona amada denetimlerden belgelendirmeye tek elden yürütülmesi misyonuyla hareket etmektedir. bu nedenle adl belge ülkemizin önde gelen kaliteli, güvenilir ve turkak /akreditasyonlu belgelendirme firmalarıyla, bir diğer seçenek olarak amerikan akreditasyon kurumlarıyla, helal sertifikalandırma da ise tüm dünyada kabul gören malezya akreditasyonlu belgelendirme kuruluşlarıyla ortak hareket etmek üzere organize olmuştur. bu ortak çalışma işletme sahipleri ve yöneticilerin de memnun olmasını sağlamaktadır.

firmamızdan hizmet alan işletmelerin bu açıdan zaman ve maliyet kazancı sadece tek kişiyle iletişim kurma avantajları aynı anda 3-4 ayrı firma veya kişiyle ilişki kurmadan tek elden hızlı biçimde işlerini organize etmeye yardımcı olmaktadır.

Harita

Sosyal Profiller

Ek Bilgiler

Kategori:

Anahtar Kelimeler