Afyon Emlak Ofisi

Adnanmenderes Bulvarı, Afyonkarahisar ,Türkiye

Detaylar

Emlaklarınızı GÜVENİLİR koşullarda ve DEĞERİNDE satmak, GÜVENLE kiraya vermek istiyorsanız ! Müşteri memnuniyetini ilke edinmiş uzman kadromuzla hizmetinizdeyiz.  

ÇALIŞMA SİSTEMİMİZ VE HEDEFİMİZ. 
            Derin bilgi birikimi ve ayrıcalıklı servis anlayışıyla AFYON EMLAK OFİSİ daima beklentilerin de üzerinde hizmet sunmayı ilke edinmiştir.AFYON EMLAK OFİSİ Profesyonel Emlak, piyasa enstrümanlarını ve değişimlerini sürekli takip eden, Doğru Fiyat Doğru Yatırım mantığı ile müşterilerini kısa sürede hedeflerine ulaşmalarını dolayısıyla müşteri memnuniyetini sağlamayı ve sürekli kılmayı en ön planda tutan bir gayrimenkul danışmalık firmasıdır. 
          Önce güven sonra kalite İlkesi ile dürüst ve güvenilir Mülk Yönetimi Gayrimenkul emlak danışmanlığının farkını hissetmek, AFYON EMLAK OFİSİ sistemini anlamak için vakit ayırmanız kazanan olmanız için ilk adımdır.
           Emlak sektörünü saygın, güvenilir ve insanların kariyer tercihi olacak şekilde cazip hale getirmek, ülkemizde uluslararası standartlarda hizmet vermektir Gayrimenkul sektöründe, müşterilerimizin beklentilerini, ihtiyaçlarına ve olanaklarına göre en iyi noktada buluşturarak, satış ve kiralama öncesi ve sonrası en hızlı ve en güvenilir hizmeti sunmaktır. Firmamız emlak alım, satım, danışmanlık ve müşavirlik hizmetlerini kesintisiz olarak sürdürmektedir. 
           Gayrimenkul alım-satımı ve kiralanmasında reel değerler üzerinden pazarlama yapılması firmamızın vazgeçilmez ilkelerinden birisidir. AFYON EMLAK OFİSİ kusursuz ve profesyonel bir yaklaşımla sizlerin ihtiyaçlarını en üst seviyede karşılamaktadır. 
           Pazarlamasını yaptığı gayrimenkullerin satış öncesi ve sonrası hukuksal olayları çözümlenmesinde, paranın yatırım olarak gayrimenkul de değerlenmesinde ve ihtiyaca uygun gayrimenkullerin bulunmasında bilgi ve deneyimiyle yasal ve ulusal anlamda hizmetler sunmaktadır. 
    Birlikte Çalışmak Dileğiyle .

Harita

Sosyal Profiller

Ek Bilgiler

Kategori: