ahkem-ahsap-ambalaj-san-ve-ticltdsti

tümsan sanayi sitesi 1.kısım 8. blok no 21 basakşehir istanbul, İstanbul ,Türkiye

Detaylar

ahkem-ahsap-ambalaj-san-ve-ticltdsti
ahkem ahşap ambalaj sanayi ve ticaret limited şirketi, 2008 yılında sanayi sektörünün ihtiyacı olan paketleme ürünleri ahşap ambalaj, ahşap kasa, sık ve palet üretimi ile hizmet vermeye başlamıştır. 2012 yılında ikitelli organize sanayi bölgesine taşınan firmamız, müşterilerine ahşap ambalaj konusunda her türlü tavsiye öneri ve çözüm imkanları sağlayan, teknolojinin tüm imkanlarını kullanarak en üstün kaliteyi yakalamayı hedefleyen tecrübeli ve dinamik kadrosu ile faaliyetlerini sürdürmektedir.

üstün kalite, müşteri memnuniyeti ve çevreye saygı bilincinde olan firmamız sektöründe lider ve saygın bir kuruluş olma yolunda hızla ilerlerken değerlerinden asla taviz vermeyecektir


vizyonumuz

türkiyeyi başarıya taşıyan sanayicilerimizin ürünlerini koruyan, üstün kaliteli ambalaj malzemeleri üreterek müşteri memnuniyetini ön pla tutmak. topluma, insana ve doğaya karşı sorumluluklarımızın bilincinde olarak çalışmak. ileri teknoloji ve gelişmiş üretim tekniklerine sahip olmak. sosyal sorumluluk bilinci içerisinde çalışanlarımızın gelişimini sağlamak. güçlenen ve büyüyen bir kurum olmak.


misyonumuz

müşterilerimizin ihtiyaçlarını anlamaya, doğru çözümler üretmeye ve memnuniyete dayalı, mutlaka başarmayı hedefleyen müşterilerimiz ile yaşam boyu sürecek bir ortaklık kurmak.


değerlerimiz

-etik ve ahlak
-en üstün kalite
-müşteri memnuniyeti
-sürekli gelişim

Harita

02124853256

Sosyal Profiller

Ek Bilgiler

Kategori:

Anahtar Kelimeler