Akbulut Konfeksiyon

Kocavezir Mh.32039 Sk. No:1 Bahadır İş Mrkz.K.3 Seyhan/ADANA-Türkiye, Adana ,Türkiye

Detaylar

Akbulut Konfeksiyon
kurulduğu günden bu yana akbulut konfeksiyon dürüstlük ilkesini benimsemiş, arzulu, disiplinli ve yaratıcı çalışanlarıyla var olmaya devam etmektedir. doğru iş yapma, akbulut konfeksiyon'un kalitesinin sırrıdır.
misyonumuz
değerli müşterilerimizin tüm beklentilerini gerçek kılmak üzere siparişleri tam zamanında sevk etmek, istenilen miktarda ve kalitede siparişler üretmek, teknolojisi, güvenilirliği ve başarılarıyla rakiplerine örnek, tüm müşterilerine ve çalışanlarına gurur kaynağı olan bir firma olmak.

vizyonumuz
üretimden insan kaynaklarına, baskıdan nakışa kadar tüm aşamalarda mükemmelliği hedefleyen, müşteri memnuniyetini en önemli sayan, çevre-insan sağlığına önem veren, gelecekte bu yönde daha da ilerleyerek, türkiye'de ve dünyada tercih edilen bir firma olmak, akbulut konfeksiyon'un en önemli hedefidir.

ilkelerimiz
1) açıklık ve şeffaflık en temel ilkemizdir.
2) güleryüzlü iletişim ve müşteri odaklı olmak.
3) ekip ruhu ile çalışkan ve özverili olmak.
4) sürekli değişen teknolojiye uyumlu, çağdaş ve modern bir firma olmak.
5) zamanında teslimat yapan ve ilk defada doğru anlayan, kuvvetli bir ekip çalışmasıyla doğru bilgi alışverişi sağlayan bir firma olmak. akbulut konfeksiyon'un en büyük değeri insandır. bu da akbulut konfeksiyon'un başarısının temelini oluşturur.

Harita

3223527534

Sosyal Profiller

Ek Bilgiler

Kategori:

Anahtar Kelimeler