Akdeniz Ulusoy Nakliyat

http://www.akdenizulusoynakliyat.com/, Antalya ,Türkiye

Detaylar

Akdeniz Ulusoy Nakliyat
akdeniz ulusoy nakliyat 1990’ların başından itibaren nakliyat sektörünün birçok dalında çalışarak deneyim kazanmış olan akdeniz ulusoy nakliyat antalya’nın yeni parlayan yıldızı olma konumundadır. gittikçe yükselen çizgisi akdeniz ulusoy nakliyat sektörünün öncü firması haline getirmeye başlamıştır. müşterilerine sunduğu özel hizmetleri ile ne kadar özenli bir çalışma yürüttüğünü kanıtlamıştır.
‘’her eşya sahibi için değerlidir.’’anlayışı ile yaklaşmayı esas almaktadır. akdeniz ulusoy nakliyat her türlü ev eşyasını, büro ve işyeri malzemesini itinayla ambalajlayarak, yüksek katlarda veya isteğe bağlı olarak yük asansörü kullanarak nakliye işlemlerini gerçekleştirmektedir.
deneyimli ekipleri, özel olarak evden eve taşınma için hazırlanmış zemini halı döşemeli kapalı kasa araçları ve kapsamlı ambalaj malzemeleri (patpat naylon, karton koli, strech film, tek kullanımlık poşet v.s. )ile siz değerli müşterilerinin istemlerine cevap olmaya çalışmaktadır.
akdeniz ulusoy nakliyat teknoloji ve ihtiyaçlar geliştikçe sürekli kendisini yenileyerek adım adım ilerlemeyi başarmıştır.

Harita

2423265042

Sosyal Profiller

Ek Bilgiler

Kategori:

Anahtar Kelimeler