Akıllı Nokta Bilgi Teknolojileri Fatura Ödeme Merkezi

Eski Edirne Asfaltı No:407, Bayrampaşa, İstanbul 34045 ,Türkiye

Detaylar

Fatura Ödeme Yeri

BDDK Lisanlı Fatura Ödeme Merkezi

Fatura Ödeme Yeri, sektöre 12 yıl süre ile hizmet vermiş, bu süre içerisinde fatura ödeme merkezi bayilikleri oluşturmuş, tüm ticari faaliyetlerinde geride hiç bir mağdur işletme / müşteri bırakmamış bir kuruluştur. Yıllar öncesinden tüm hukuki ve sistemsel alt yapısını fatura ödeme noktalarına verimli hizmet verebilecek şekilde tamamlamıştır. Süreç içerisinde fatura ödeme merkezi bayilerinin elektrik, su, doğalgaz, telefon gibi tüm fatura ödemelerine önceden belirlenmiş olan ücret karşılığında ödenmesine aracılık etmiş ve online olarak gerçekleştirdiği bu ödemeleri hiç kısıtlamamıştır.

Bugün itibari ile “Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu” denetiminde “6493 sayılı , Ödeme ve Menkul Kıymet Mutabakat Sistemleri, Ödeme Hizmetleri ve Elektronik Para Kuruluşları Hakkında Kanun” kapsamında BDDK Lisanslı olarak bazı kurumlar ve bankalar ile anlaşmalı olarak Türkiye genelindeki tüm fatura ödemelerini gerçekleştirmektedir.

Akıllı Nokta hakkında sizlere açıklayıcı bilgiler aktarmak amacı ile bu metni kaleme alıyorum. Akıllı Nokta kimdir, nedir sorusunun en genel cevabını, standartların dışına taşmaktır diye verebilirim. Tüm esnaflarımız bir ana faaliyet konusu tercih etmiş ve o muhteviyatın satış, teknik destek vb. eylemlerinden gelir elde ediyor. Biz bu standart dışı kampanyamız da diyoruz ki; ana faaliyet konunuz ne olursa olsun size bir kazanç sistemi verelim, bu kazanç sistemi sayesinde işletmeniz vasıf kazansın, daha fazla kâr eldeetmeniz için bir imkân sağlayalım ve bunu yaparken de sizden bir dışa sermaye aktarımı olmasın.

Vereceğimiz kazanç sistemi nedir?

Türkiye de hizmet veren bir çok kurumu tek sistem içerisinde birleştirdik ve Türkiye de ilk defa “AkıllıNokta” tarafından bu kadar indirgenmiş pos komisyon oranıyla, Ücretsiz bayilik imkânı, teminatsız çalışma modeli, piyasa şartlarının üstünde kâr paylaşımı gibi avantajlar ile harmanlayarak sizlerle paylaşıyoruz.

Bu kazanç sistemi bir “ Akıllı Menü ” aracılığı ile bir çok kurum ve kuruluşun ürün ve hizmetlerinin satışını, kampanyalarını, indirimlerini ve fatura ödemelerini gelir elde edebileceğiniz şekilde dijital ortamda düzenleyerek size sunuyor. En önemli iş ve çözüm ortağımız olan FÖY Fatura Ödeme Yeri yönetimi ile entegreli olarak hazırladığımız bayilik paketlerimiz bahsettiğimiz gibi standartların dışında bir menfaat sağlayacaktır sizlere.Biz pazarlama safhasında bayilik paketlerimizi işletmecilere pazarlarken bu ürünü alırmısınız demiyoruz. Biz diyoruzki ;

Bu ürünü almanız menfaatinize olur, isterseniz bir hesap yapabilirsiniz…

Harita

Sosyal Profiller

Ek Bilgiler

Kategori: