Akm Yapı Dekorasyon

Güzeller Mh.Doğan Cd. Gebze, Kocaeli ,Türkiye

Detaylar

Akm Yapı Dekorasyon
asma tava sistemleri
ısı yalıtım
mantolama
kartonpiyer
yer döşemeleri
boya ve duvar kağıdı
duşakabin

satış ve uygulama

akm yapı dekorasyon 1998 yılında gebze'de inşaat ve iç mimari dekorasyon alanında faaliyetlerine başlamıştır. kısa süre içerisinde sektöründe saygınlığını kazanan firmamız 1998 yılından buyana kadar inşaat ve iç mimari dekorasyon alınınında faaliyetlerde bulunmuştur.

bu güne kadar çalışmalarında daima müşteri memnuniyetini öncelikli hedef belirlemiş, sektöründeki tüm gelişmeleri ve fuarları takip ederek daima kendini yenileyen profosyonel, dinamik, işinin ehli ekipleri ile faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.


öncelikli faaliyet alanımız anahtar teslimi daire iç dekorasyonu olmakla birlikte, eviniz, ofisiniz, işyeriniz için pratik ve modern dekorasyon çözümlerimizle de sizinleyiz. müşterilerimize her türlü ödeme kolaylığı sağlamakta ve dilerseniz düşük faizli banka kredileri ile finansman sorunlarınızı çözmekteyiz. tüm bunların dışında kredi kartı ile taksitli ödeme imkanlarımız da sizler için...

mağazamızda çelik kapıları, banyo dolapları, ankastre gurupları, seramik ve banyo vitrifiye grupları, laminat parke çeşitlerini, plastik kapı ve pencereleri, ahşap sauna ve türk hamamı hazır mutfak ve tüm mobilya çeşitlerini bulabilirsiniz. bugüne kadar çalışmalarında daima müşteri memnuniyetini öncelikli hedef belirleyen akm yapı iç dekorasyon, sektöründeki tüm gelişmeleri ve fuarları takip ederek daima kendini yenileyen profesyonel, dinamik ve genç kadrosuyla faaliyetlerini sürdürmektedir.

Harita

2626430115

Sosyal Profiller

Ek Bilgiler

Kategori:

Anahtar Kelimeler