akturk-ithalat-ihracat-limited-sirketi

mücahitler mah.9 ncu cad. n0:5 gaziantep, Gaziantep ,Türkiye

Detaylar

akturk-ithalat-ihracat-limited-sirketi
hakkımızda:
akturk group, 1988 yılında “aktürk ticaret” olarak elektronik, saat, kozmetik perakende satışı ile ticaret hayatına başlamıştır. 1993 yılında aktürk elektronik ünvanı ile elektronik sektöründe toptan satışa yönelik gaziantep te faaliyet göstermeye başlamıştır. firmamız kuruluşundan itibaren ses, görüntü ve iletişim sektöründe göstermiş olduğu üstün performans neticesinde ülkemizin sayılı firmaları arasına girmiştir. 2002 yılından itibaren cep telefonu sektöründe ithalatçı, satış sonrası hizmetine başlamıştır.2007 yılından bu yana türkiye de yetkili distribütörlüğünü yaptığımız kalitesini tescillemiş concord cep telefonlarını ve son dönemdeki teknlojik ürün tablet pc ürünlerini en uygun fiyatlar ile sürekli değişen teknolojiye ayak uydurarak en son geliştirilen özellikler, satış sonrası hizmet ve yılların deneyimiyle kazanılmış olan profesyonel servis imkânı ile yurtiçi piyasasına sunmaktayız., yılların bilgi birikimi ile kazığımız tecrübe ve konusunda uzmanlaşmış ekibimiz ile müşterilerimizin istek ve beklentilerine uygun hizmetler sunarak müşterilerimizin memnuniyetini artırmayı hedeflemekteyiz.
yurt genelindeki satış temsilcilerini her geçen gün arttıran, ana hedefi müşteri memnuniyeti olan, çalışma ve kalite prensiplerinden asla ödün vermeyen “aktürk group ” olarak sizlere genç ve uzman bir ekibin dinamizmi sayesinde en son teknoloji ile üretilen concord ürünlerin kalitesini tanıtmaktan gurur duyuyoruz. bilişim dünyasında bir çok üründe ithalat yapmaya başlamıştır son olarak 2012 yılının ilk çeyreğinde türk markası concord olarak tablet pc ürünlerinin ithalat,montaj satış ve satış sonrası hizmetine başlanmıştır
yine “aktürk group” bünyesi altında faaliyet gösteren “aktürk sağlık” firmamız 2010 yılından itibaren hepimizin benimsediği " adıyla tadıyla sevilen "mahbuba tea" çayları ve "mahbuba cofee" kahvesi ile yine türkiye ve yurtdışı satışına başlanmıştır.
03423243939

Sosyal Profiller

Ek Bilgiler

Kategori:

Anahtar Kelimeler