Akustik Kaplama

adil mahallesi beykoz caddesi no 32, Sultanbeyli, İstanbul ,Türkiye

Detaylar

Gökçe Akustik® ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemini uygulayan Türkiye’deki ilk ve tek akustik mühendisliği firmasıdır.  Uygulamalarımız : Akustik kaplama malzemeleri , Ahşap akustik paneller , Kumaş kaplı duvar panelleri ,  Ahşap akustik tavan , Ahşap akustik duvar , Sinema salonu ses yalıtımı ve akustik kaplama , Konferans salonu akustik kaplama ses yalıtımı ve akustik projelendirme , Tv stüdyoları akustik yalıtım , Akustik Ses yalıtımı malzemeleri ve uygulama hizmeti , Yurt içi ve yurt dışı projelerin akustik projelendirmesi akustik kaplama işleri tavan duvar zemin akustik panel kaplamaları , Home sinema salonları , Çok amaçlı otel sinema salonları , akustik yalıtımı , ses ışık , ve görüntü sistemleri , anahtar teslimi uygulamalar yapıyoruz.

 

Ahşap Akustik kaplama ; Kumaş Kaplı Akustik Paneller ; Konferans Salonları, Toplantı Salonları, Sinema Salonları,  Komple Projelendirme, Mekanik tesisat, Elektrik Tesisatı, Ses ve Işık Sistemleri Proje ve Anahtar Teslim Taahhüt İşleri.. 
 

Yurt içi ve dışında anahtar teslimi tiyatro salonu, sinema salonu, konferans salonu tv stüdyosu, sinema platosu, müzik stüdyosu, yapmaktayız. Akustik projelendirme,akustik uygulama,ses-ışık-görüntü sistemleri,elektrik tesisatları,mekanik havalandırma -ısıtma soğutma işleri-sahne mekanik sistemleri Akustik panel firması -  ses yalıtımı - ses izolasyonu, gürültü yalıtımı- ahşap akustik kaplama - kumaş kaplı panel kaplama - derzli delikli fugalı ahşap akustik paneller - yapmaktayız. Akustik panel fiyatları hakkında iletişimden bilgi alabilirsiniz.

 

Akustik Delikli Ahşap Duvar Paneli Kapalı ortamlarda gürültüyü emen veya yansıtan ve akustik düzenlemeye yardım edip kaliteli ses duyumu sağlayan ahşap panellerdir. Üzerleri delikli ve derzlidir. Duvarlarda ve tavanlarda kullanılan modelleri vardır. MDF ve Mdf/Lam ahşap paneller kullanılarak üretilmektedir.
 

Çok Amaçlı konferans salonları, yapılan sunumun niteliğinin daha kaliteli ve kalıcı olabilmesi için yalıtıma ihtiyaç duymaktadır. Ayrıca çok amaçlı konferans salonları yüksek kapasitede konuk ağırlanan mekanlar olmasından ötürü ses yalıtımının yanısıra salondaki tüm konukların sesleri aynı seviye ve kalitede duyabilmeleri de önemli bir noktadır.


Konferans salonları, sinema salonları, müzik stüdyoları, daire içi sinema odaları, okullardaki müzik odaları ve bar-disco gibi çeşitli mekanlardaakustik ses izolasyonu için tasarım-projelendirme ve uygulamanın yapılması, Konutlar, fabrikalar ve otellerdeki jeneratör-chiller gruplarından çıkan gürültünün kesilmesi için ses izolasyonu yapılması, 
Akustik Tasarım Ve Dekorasyon Uygulama, Ses Yalıtımı, Ses-Işık-Projeksiyon Sistemleri, Hareketli Işık Truss Sistemi, Hareketli Katlanır Seyirci Platformu,

Harita

Sosyal Profiller

Ek Bilgiler

Kategori: