Alanya Sönmez Emlak

Mahmutlar Mahallesi Barbaros Caddesi 201/A, Alanya, Antalya ,Türkiye

Detaylar

Türkiye'de Emlak, Alanya'da Emlak, Mahmutlar ‘da Emlak, Gayrimenkul Merkezi dendiğinde akla gelebilecek ilk isim Güvenin Adresi Alanya Sönmez Emlak ve İnşaat web sitemize hoş geldiniz. Türkiye'nin ve çoğunlukla Alanya ve bölgelerinde büyük ve her keseye uygun Emlakları siz değerli müşterilerimize sunmaktan mutluluk ve onur duymaktayız.

Web sitemizde yayınlamış olduğumuz Emlaklarımız günlük olarak güncellenmekte ve mesai saatleri içerisinde isterseniz sizlere online cevap verebilmekteyiz. Alanya, Mahmutlar, Kestel, Oba, Kargıcak, Tosmur gibi daha birçok bölgede satılık sıfır ve ikinci el daireler, satılık dubleksler, satılık villalar, satılık dükkânlar, satılık arsalar, satılık müstakil evler, yatırımlık projeler gibi bütün taleplerinize cevap verebilecek nitelikte ürün portföyüne sahibiz. Ayrıca satılık gayrimenkullerin dışında, kiralık daireler, kiralık dubleksler, kiralık villalar ve kiralık dükkânlar gibi taleplerinize de cevap verebilecek nitelikte portföye sahibiz. Web sitemizde yayınlanan Emlaklar, emlak portföyümüzün sadece bir bölümüdür.

Web sitemizde yayınlanan Emlaklardan daha fazla emlak seçeneği görmek için bizimle irtibata geçiniz. Deneyimli ve profesyonel satış danışmanlarımız, istediğiniz konumda ve bölgede, hayal ettiğiniz Emlak’ı, en kısa sürede portföyümüzden bulup ve en uygun fiyatıyla sizlere sunacaktır. Gayrimenkul alımında bizi tercih etmekle, siz sadece paranızda değil, zamanınızdan da tasarruf etmiş olacaksınız.

Bakımlı ve masrafsız satılık emlak, sıfır, lüks emlak, ful eşyalı emlak, denize sıfır, deniz manzaralı emlak, doğa içinde, dağ ve doğa manzaralı emlak, Alanya kale manzaralı emlak, ana cadde üzerinde yer alan emlak, merkezde satılık emlak, denize yakın emlak gibi aradığınız birçok özelliğe sahip gayrimenkuller portföyümüzde mevcuttur. 

Yazlık amaçlı kullanım, emeklilik için uygun fiyatlı seçenekler, sürekli oturmak için kullanışlı anahtar teslim yeni projeler ve ikinci el gibi taleplerinize cevap vermek bizim işimiz. 

Sönmez Emlak 2001 yılından bu yana, bütün müşterilerinin taleplerine en uygun şekilde cevap vererek, Alanya Mahmutlar bölgesinde saygın bir şirket olmayı başarmıştır.

Alanya Sönmez Emlak, Bakımlı ve masrafsız satılık emlak, sıfır, lüks emlak, ful eşyalı emlak, denize sıfır, deniz manzaralı emlak, doğa içinde, dağ ve doğa manzaralı emlak, Alanya kale manzaralı emlak,

Harita

Sosyal Profiller

Ek Bilgiler

Kategori: