Anaokulu Kreş Malzemeleri

Fahri Korutürk Mahallesi Neşet Ertaş Caddesi No: 240/10 Mamak / ANKARA, Ankara ,Türkiye

Detaylar

2013 yılında kurulan anaokulu malzemeleri alanında faaliyet gösteren firmamız tedarikçilerinden uygun fiyatlarla tedarik ettiği yüksek kalitedeki, sağlık standartlarına uygun ürünleri türkiye39 nin her köşesindeki müşterilerine uygun fiyatla ulaştırmak için kurulmuştur. sektördeki müşterilerine laylaytoysokuloncesi.com web sitesi olan firmamız 2013 yılına farklı bir hedefle girmektedir.

hedef kitlesini çocuk ürünleri satın alan müşterilerden daha öteye götürmeyi planlamaktadır. 2013 yılında geniş bir reyon yapısına sahip büyük bir markete dönüşmek için yatırımlara hız vermiştir. bu konsept teki ilk projemiz olan laylaytoysokuloncesi.com 2013 ocak ayında çalışmaya başlamış ve 2013 nisan ayında online satış sistemine dönüşmüştür. kalite konusundaki titizliğimiz ve müşteri memnuniyeti konusundaki kararlılığımız sektörde en büyüklerden biri olabilmemizin tek şartıdır. bunu biliyoruz. ve bu uğurda koşulsuz müşteri memnuniyeti için çalışıyoruz.

sizin için seçtiğimiz her ürün öncelikle bizim süzgeç lerimizden geçer, kalite konusunda önce bizim onayımızı alır ve ardından siz müşterilerimize ulaşır.

ve bizim müşterilerimiz bizim sunduğumuz ürünleri kullanırken, bu kontrol mekanizmasının güvenini yaşarlar.

2013 yılında kurulan anaokulu malzemeleri alanında faaliyet gösteren firmamız tedarikçilerinden uygun fiyatlarla tedarik ettiği yüksek kalitedeki, sağlık standartlarına uygun ürünleri türkiye39 nin her köşesindeki müşterilerine uygun fiyatla ulaştırmak için kurulmuştur. sektördeki müşterilerine www.laylaytoysokuloncesi.com web sitesi olan firmamız 2013 yılına farklı bir hedefle girmektedir.

Harita

Sosyal Profiller

Ek Bilgiler

Kategori: