anatomi-sanat-evi

cevizlik mah istanbul cad kırmızı şebboy s. no:1 şahinler iş hanı k:6 bakırköy, İstanbul ,Türkiye

Detaylar

anatomi-sanat-evi
eğitim kurumumuz milli eğitim bakanlığından resmi izinli olup,sertifikalıdır.marmara üniversitesinden başarıyla mezun olmuş,güzel sanatlara öğrenci yetiştirmekte uzmanlaşmış,pedagoji formasyon eğitimi almış profesyonel eğitmen kadroyla eğitim verilmektedir.sınıf mevcutları kaliteli bir eğitim için 8 kişi ile sınırlırılmıştır.öğrenciler, yetenek seviyelerine ve istedikleri bölüme göre bire bir ilgilenilerek sınav maratonuna hazırlanmaktadır.yaş sınırı olmayan eğitim merkezimizde,haftanın her günü sabah ve öğleden sonra grupları şeklinde eğitim verilmektedir.
hobi resim kursu: küçük yaş çocuklara yada yetişkinlere yönelik olup haftanın her günü istediği günlerde kurs alınabilir.
güzel sanatlar fakültelerine hazırlık resim kursu:her yaştan yetişkinlere açık olup,öğrenci haftanın istediği günlerinde eğitim alabilir.
güzel sanatlar liselerine hazırlık resim kursu:ilköğretim 5. sınıftan başlayarak,6.,7.,8. sınıflarda okuyan öğrencilere yönelik olup, öğrenci haftanın istediği günlerinde eğitim alabilir.

Harita

02125727133

Sosyal Profiller

Ek Bilgiler

Kategori:

Anahtar Kelimeler