Anka Organizasyon

Çekirge Mah. Çekirge Cad. no:37 Aktar Apt Kat:4 Daire:9-10, Bursa ,Türkiye

Detaylar

bursa anka organizasyon sektöründe, müşterilerinin düğün ve kurumsal davetleriyle ilgili her türlü isteklerine tek bir çatı altında cevap verebilmeyi sunmuş ve başarmış olmanın haklı gururunu yaşama arzusundadır.

günümüzün hızla değişen zamanını, müşterilerine en iyi şekilde sunabilmeyi hedefleyen anlayışıyla, işini seven yaratıcı ve profesyonel ekibimizle her geçen gün yenilenen detay ve yeniliklerin takipçisi olup, her türlü davet için uygun kriterlere sahip olan, düğün ve kurumsal davetlerin ön sunumunu yaparak bursa'nın her tarafını dolaşmaya gerek kalmadan, müşterilerinin bu yoğun iş temposu arasında işini kolaylaştırmanın bir rahatlık sağlamanın mutluluğu içerisinde çalışma hedefindedir.

1 kişilik organizasyonlardan, kalabalık yemekli organizasyonlara, düğün, nişan, kına, sünnet, doğum günü eğlencelerini, müşterilerin evlerinde, bahçelerinde full organizasyonları ve davetleri en iyi şekilde planlayarak konuklarımıza keyifli davetler yaşatmayı sağlama prensibinde kaliteli ve iyi hizmeti sizlere sunmayı hedefliyoruz.

başarımızın en önemli sırrı ise, davetlerin en ince ayrıntısına kadar planlamak ve en iyi şekilde konuklarımıza sunmak olacaktır.

Harita

Sosyal Profiller

Ek Bilgiler

Kategori: