Ankara Ersoy Evden Eve Nakliyat

Demetgül Mahallesi 413 Sok. No: 61/C, Yenimahalle, Ankara ,Türkiye

Detaylar

1995 Yılında Ankara'da kurulan Ersoy Nakliyat firması siz değerli müşterilerine şehir içi, şehirler arası taşımacılık hizmeti vermektedir. Her vermiş olduğumuz hizmet alanı içerisinde kalite kavramını vurgulayan firmamız taşıma işlerinde son teknoloji sistemleri kullanarak çalışma faaliyetlerini sürdürmeye devam etmektedir. 

İlk olarak Ankara'ya asansörlü taşımacılık sistemini tanıtan firmamız 20 kata kadar çıkabilen otomatik asansörleri ile sizlere kusursuz hizmet vermektedir. Asansör teknolojisi sayesinde eşyalarınız daha hızlı ve güvenilir bir biçimde taşınabilir. Firma bünyemizde çalışan tecrübeli ekibimiz ile eşyalarınız kusursuz olarak taşınmaktadır. Firmamızda su tesisat ustası, marangoz, elektrik ustası ve mobilya dekorasyon alanında görevli personellerimizde mevcuttur.

Nakliyat araçlarımız sadece ev eşyası taşımacılık işleri için özel dizayn edilmiş araçlarımız son model taşıma araçlarıdır. Güvenilir, sigortalı ve kaliteli bir hizmet almak için Ankara evden eve nakliyat firmamızı tercih edebilirsiniz. 

Harita

Sosyal Profiller

Ek Bilgiler

Kategori: