Antalya Pehlivan Nakliyat

Liman Mh. 20 Sk. Konyaaltı, Antalya ,Türkiye

Detaylar

APN Antalya Pehlivan Nakliyat, uzmanlaşmış kadrosu ile Türkiye'nin en yaygın ve etkili dağıtım organizasyonudur.

Profesyonel ve güleryüzlü çalışma prensibine sahip personelimiz ile 24 saat, özel TIR ve KAMYON larımızla yurdun heryerine hizmetinizdeyiz.
Geniş araç filosunusürekli büyüterek ve personel eğitiminin çok önemli olduğunun bilincinde olan firmamız bünyesinde barındırdığı personeline haftalık eğitimler vermektedir.

Ülkemizde nakliye sektörü ve taşımacılık ile ilgili bir standart bulunmamasına rağmen, firmamız sektör içinde edinmiş olduğu tecrübelerini, uluslararası standartta hizmet verdiği müşterileri ile birlikte bir standarda oturtmuş ve ülkemizde henüz " Nakliye Hizmeti " ile ilgili bir eğitim kurumu olmamasına rağmen personeline vermiş olduğu teknik bilgi ve sektörün gerektirdiği tutum ve davranışlar açısından sektöründe eğitimci olmuştur.

Taşımacılık yatırımcıları ikiye ayırır. - Profesyonel düşünenler, - KARA KARA düşünenler. Profesyonel bir taşımacılık söz konusu olduğunda yatırımcı dikkatli düşünmek zorundadır. Profesyonel düşünce güvenceyi arar, gücü arar.. Antalya PEHLİVAN NAKLİYAT, profesyonel düşünenlerin haklı tercihi, KARA KARA düşünenler içinde çok fazla seçenek var.   


Kara taşımacılığında ; Muhtelif tipler- deki Tır , Treyler vs. Kamyonlarımızla ;

-Konteyner
-Termoking
-Fide
Yanısıra;Yurt içi Taşımacılık ve Dağıtım hizmetleri sunmaktadır.

Harita

Sosyal Profiller

Ek Bilgiler

Kategori: