antalya-psikoloji

çağlayan mah. 2018 sok. ayşe atmaca apt. no:1 daire:7 muratpaşa, Antalya ,Türkiye

Detaylar

antalya-psikoloji
psikiyatri antalya merkezi 2012 eylül ayında uzman psikolog fulya kaya tezel ve psikiyatrist dr. şükran telci tarafından kurulmuştur.

psikiyatri antalya merkezi, terapi seanslarının merkezine güven dolu, insan-insana bir ilişkiyi yerleştirmiş, ruhun değil zihnin hastalanabileceğini kabul eden, çalışmalarını bilimsel temele dayırmakla birlikte işini sanat gibi işleyen, bir terapist olarak omuzlıkları kültürel ve toplumsal sorumluluğunun farkında olan iki uzmanın biraraya gelmesi ile hizmet vermeye başlamıştır.

bu anlayış çerçevesinde antalya terapi merkezi’nin hizmet verdiği temel alanlar “psikoterapi”, “psikiyatrik tanı ve tedavi”, “psikolojik danışmanlık” ve “psikolojik ölçme ve değerlendirme”dir. bu temel çalışmaların yanı sıra antalya’daki psikoloji ve psikiyatri çalışmalarını güncelleme ve iyileştirme amacıyla uzmanlara yönelik çeşitli eğitimler geliştirmekte ve organize etmektedir. halka yönelik eğitim, seminer vb. çalışmalarla da sosyal sorumluluk görevini yerine getirmeyi hedeflemektedir.

Harita

02423248896

Sosyal Profiller

Ek Bilgiler

Kategori:

Anahtar Kelimeler