Apaydin Bilgisayar

Atatürk cad.Mavi çarşı No:26, Sivas ,Türkiye

Detaylar

Apaydin Bilgisayar
ilk olarak 1990 yılında çeşitli sektörlerde ticari faaliyetlerine apaydın ticaret olarak başlayan firmamız, türkiye de bilgisayar ve bilişim sektörünün hızlı bir şekilde gelişmesini dikkate alarak 2004 yılından itibaren apaydın bilgisayar unvanı ile ticari faaliyetlerini devam ettirme kararı almıştır.

satış, teknik destek, yazılım ve danışmanlık hizmet alanlarında faaliyetlerine öncü olarak devam eden firmamız, ülkemizin bilişim teknolojileri konusunda hızla artan donanım ve yazılım talebine cevap vermek amacıyla yüksek müşteri memnuniyetini hedef seçerek konusunda uzman kadrosu ile çözüm farkı yaratmaktadır. bizler apaydın bilgisayar elektronik ve iletişim olarak dünyanın önde gelen yazılımları, network sistemleri, en ileri ve en gelişmiş bt (bilgi teknolojileri) ni sunmak, uygulamak ve sürekli müşteri memnuniyetini sağlamak için çalışıyoruz.

sektörde, kendimizi sürekli olarak yeniden keşfetmeye olanak sağlayacak kadar açık fikirli ve sizlerle yeni değerler kazanma amaçlarını bir kültür olarak kabul ettik.
apaydın bilgisayar olarak, türkiyede şirketlerin teknolojiden yararlandıkça daha başarılı olacaklarına inanıyor, bilgisayar satış, teknik destek ve yazılım konularında yeni teknolojilere dayalı başarılı iş çözümlerini gerçekleştirmenin bizim için bir görev olduğunu düşünüyoruz.

uygulamada, verimlilik artışı sağlayan bütün çözümlerin türkiyede yaygınlaşmasını apaydın bilgisayar olarak şirket iş prensibi ve misyonumuz olarak kabul ediyoruz.

faaliyette bulunduğu yıllar içerisinde müşterilerine verdiği hizmet ve güven anlayışıyla çok kısa sürede müşterilerinin sayısında büyük artış sağlayan apaydın bilgisayar kısa sürede sektördeki yerini almıştır.

prensip olarak kurumsal ve son kullanıcıya hizmet ve urunleri sorunsuz sunmayı hedef edinmiş olan firmamız, " sorun üreten değil, sorun çözen firma" anlayışıyla, her gecen gün müşteri ağı ile tüm piyasada tanınan ve güvenilen, sektörün " alanında öncü" firmalarından biri olma yolundadır.:: vizyonumuz ::

sunduğumuz tüm hizmetlerin müşterilerimizde öncelikle verimlilik, kurumsal çeviklik, sadece kurum içi değil kurumlar arası entegrasyona hazır, toplamda rekabet avantajı oluşturacak çözümler olması temel iş yaklaşımımızı ortaya koymaktadır.

:: misyonumuz ::

"iş hayatını kolaylaştıran, verimliliği arttıran teknolojik çözümler sunmaktır."
apaydın bilgisayar' ı farklı kılan, sektörünün öncü, lider, güçlü kuruluşu yapan en önemli faktör sahip olduğu misyondur.
bu misyon doğrultusunda apaydın bilgisayar' dünyadaki son teknolojiyi, rekabetçi fiyat ve eksiksiz destek hizmeti ile tüm müşterilerine sunmaktadır

:: hizmetlerimiz ::


masaüstü ve notebook satışı,

oem ve sarf malzeme,

elektronik ürün,

2, el bilgisayar ve donanım ürünleri,

notebook tamiri,

adsl satış ve teknik destek,

yazıcı tamir bakım onarım,

toner ve kartuş dolumu,

donanım, yazılım, teknik servis,

güvenlik kamera kurulumu, bakım ve servis,

akınsoft yazılım sivas bayiliği,

ekobim yazılım sivas bayiliği

web tasarımları ve internet hizmetleri,

internet reklamcılığı,ayrıca www.sivasliyiz.net internet haber portalı da firmamız bünyesinde olup, doğru, tarafsız, ilkeli ve objektif bir şekilde hizmet vermektedir.

Harita

3462211204

Sosyal Profiller

Ek Bilgiler

Kategori:

Anahtar Kelimeler