Ar2 Mühendislik Endüstriyel Otomasyon ve Analitik Laboratuar Cihazları

Yalı mah. Mareşal Fevzi Çakmak Caddesi, No:64/F, Maltepe, İstanbul ,Türkiye

Detaylar

AR-2 Mühendislik Endüstriyel-Otomasyon Analitik Laboratuar ve Test Cihazları İsminden de anlaşıldığı gibi Endüstrinin birçok dalında Otomasyonu kullandığı gibi Analitik Laboratuar cihazlarında da otomasyonu kullanmaktadır.

Firmamız uzun yıllar makine ve insan arasında iletişimi sağlayan (H.M.I.) kontrol panelleri ve cihazlar arası uyumluluğu (enstrümantasyonu) destekleyen çalışmalar yapmaktaydı.

2006 yılından bu yana Analitik ve Lab. Test cihazlarının bakımını yapmaya ve elektronik kontrol kartlarını üretmeye başlamıştır. Bu üretim sırasında birçok cihazı Elektrik-Elektronik ve Mekanik olarak yeniden imal etmeyi gerektirecek durumlarla karşılaşmıştır.

Bu dalda kazanılan tecrübeler ışığında 2010 yılı başlarından itibaren AR2Mühendislik Endüstriyel-Otomasyon yeni bir kadroyla imalata başlayarak sektördeki bir boşluğu doldurmak üzere yerini almıştır.

Teknik Servis ve Teknik Destek
AR2 MÜHENDİSLİK teknik servis departmanı,kendi bünyemizde olan cihazların tamir ve bakımlarını, teknik arızalarını gün içerisinde çözüme kavuşturmaktadır. Birçok yabancı cihazada da bakım ve onarım servisi vermektedir.

Firmamız Analitik Laboratuar Test ve Analiz cihazlarını Mekanik, Elektrik ve Elektronik ön kontrol panellerini de kapsayacak şekilde tamamıyla imalata geçmiştir.

Üretim yelpazemizdeki Elektronik kontrol kartları, Cihaz ve makineler, Karıştırıcılar-Manyetik karıştırıcılar, Su banyoları-Buhar banyoları-Ultrasonik banyolar, Vakum üniteleri, Soğutma üniteleri-Çilller’ler, Temiz hava kabinleri, Hot plateler, Fermantörler (Aşı- üretim cıhazları), Özel Reaktörler, Blok ısıtıcılar gibi birçok ürünlerimiz içinde guruplandırılmıştır. Üretimlerimiz dışında müşterilerimizin ihtiyacını karşılamak amacıyla ithal ürünlere de yer verilmiştir. Ürün yelpazemizde olmayan veya siz değerli müşterilerimizin yapmayı düşündüğü farklı bir cihaz veya makine olabilir. AR2 Mühendislik bu tür özel makine ve test cihazlarını birlikte tasarlayıp, geliştirerekte sizlere sunmaktadır.

 Buradaki sloganımız; “Sizin iş dalınızla ilgili cihaz ila makine projelerinizi olabilir mi? diye düşünmeden, gelin birlikte hayalinizi gerçeğe dönüştürelim.” diyoruz.

Ülkemizde her sektörde bilhassa Analitik Labaratuar ve Test Cihazlarında milyonlarca dövizimiz dışarıya akıyor. Gelin bunu aynı özellikte ve aynı kalitede birlikte üretelim hem daha az fiyatlara mal edelim, hem de paramız dışarıya akmasın. “Bugün dünyada artık büyüğün küçüğü yuttuğu bir ekonomik düzende değil, hızlı ve kaliteli üretimle yeni gelişmelere açık olan işletmelerin ayakta kaldığı bir ekonomik düzende yaşıyoruz.”

Sevgi ve saygılarımızla;

AR2 MÜHENDİSLİK Endüstriyel-Otomasyon
Analitik Test ve Labaratuar Cihazları - 3D Prototip Model Baskı Hizmetleri Projelendirme Danışmanlık
Yönetim Kurulu

Harita

Sosyal Profiller

Ek Bilgiler

Kategori: