Ares Alarm Elektronik Güvenlik Sistemleri

Seyhan/ADANA, Adana ,Türkiye

Detaylar

sektöründeki teknolojik gelişimleri yakından izleyen ve en yeni ürünlere katma değer kazandırarak, türkiye'de ki kurumsal ve bireysel kullanıcıların ihtiyaçlarına çözümler sunan bir teknoloji şirketidir.

ares alarm ve güvenlik gelişiminin zirvesinde olan görüntü, alarm, hırsız alarm, kumanda, access, otomasyon ve seslendirme sistemleri ve bu sistemlerin entegrasyonu alanında faaliyet göstermektedir. bu amaçla cctv (kapalı devre kamera) sistemleri, hırsız alarm sistemleri, yangın alarm sistemleri, kartlı geçiş sistemleri, otomasyon sistemleri, personel devam kontrol sistemleri, görüntülü interkom sistemleri, seslendirme sistemleri, uzaktan kumanda sistemleri ve telefonla kumanda sistemleri alanında üretici ve ithalatçı firmalarla işbirliği yapmakta ve en yeni teknolojilerin pazarlamasını, montajını ve satışını yapmaktadır. ayrıca bu konularda, projelendirme ve danışmanlık hizmetleri de sunmaktadır.
hedefimiz, yüksek teknoloji tabanlı, kaliteli, güvenilir ve ekonomik sistemlerle, müşteri ve iş ortaklarımıza en uygun çözümleri sunarak, onlara kendi alanlarında rekabet avantajı sağlamaktır.
faaliyet alanlarımız
ev alarm sistemleri, iş yeri alarm sistemleri, ev ve iş yeri yangın kontrol ve ihbar sistemleri, cctv kapalı devre kamera güvenlik sistemleri, gaz kontrol sistemleri, su baskını ihbar sistemleri, access kartlı ve şifreli kapı geçiş sistemleri, göz iris ve parmak izi tanıma sistemleri, mağaza ürün bandrol sistemleri, metal arama dedektörleri, akıllı ev yönetim sistemleri, görüntülü kapı telefon diafonu sistemleri, uzaktan kamera izleme sistemleri, bina güvenlik sistemleri, çevre güvenlik sistemleri, personel takip sistemleri, bekçi tur kontrol sistemleri, acil aydınlatma sistemleri, kişisel savunma ekipmanları gibi güvenlik sektörünün bütününde faaliyet göstermekteyiz.
kullandığımız ürünler ve kalite anlayışımız
ares alarm ve güvenlik sistemleri olarak kullandığımız markalar yılların getirdiği deneyim ve uzman ar ge kadrosuyla itinayla seçilerek sizlerin hizmetine sunulur.
kalitesini kanıtlamamış, ucuz işçilik üretimi uzak doğu malları, garanti şartlarını yerine getirmeyen, tse tuv ce ıso gibi kalite belgelerini almamış hiç bir ürün siz müşterilerimizin kullanımına sunulmaz. kullanmış olduğumuz ürünlerin tümü 2 yıl garantilidir.

Harita

Sosyal Profiller

Ek Bilgiler

Kategori: