ARGİŞ BİLİŞİM

Bursa ,Türkiye

Detaylar

399 TL’ye anahtar teslim web sitesi ARGİŞ BİLİŞİM farkıyla!

Her keseye uygun, her cebe dost! Sadece 399 TL‘ye web sitesi sahip olun. Alan adı ve hosting ile birlikte anahtar teslim ucuz web sitesi. Neden bu kadar ucuz olduğunu merak ediyorsunuzdur, detaylar hemen aşağıda!

Amacım özel projelere maddi durumu yetersiz insanlarımıza layıkıyla yardımcı olmak. Ucuz web sitesinin en azından teknik desteğinin kaliteli yapılabildiğini göstermek de ayrı bir konu. Eğer size özel birşeyler istersenizfreelance sunduğum özel web tasarım hizmetine ulaşabilirsiniz.

Neden bu kadar ucuz?

“Ucuz etin yahnisi yenmez” diyenlere yedirmeye geldim. Kullanılan tasarım, yazılım size özel hazırlanmıyor. Hazır sistem altyapısı (WordPress) ile seçtiğiniz tasarım birkaç saat içerisinde aktif oluyor. Yani emeğe göre ücret! Ucuzluğun tek nedeni hazır web siteleri olmasıdır.

Keseye uygun web sitesi

Kurumsal, kişisel her türlü web sitesi saatler içerisinde aktif olmaktadır. Kurulum sonrası web siteniz ile ilgili tüm veriler sipariş verdiğiniz mail adresine iletiliyor.

Ucuz pakette neler var?

Ucuz web sitesi kampanyasında; 1 yıllık alan adı ve hosting hizmeti fiyata dahildir. 399 TL tek fiyattır. Sitelerin kontrol paneli mevcuttur ve içeriklerinizi kolayca yerleştirebilirsiniz. Hosting hizmetiyle 5 adet 500 MB’lık e-posta adresiniz de olur. Bununla birlikte 1 yıllık ücretsiz teknik destek süreci de vardır.

Yıllık hizmet bedeli

Web sitenize kavuştuktan sonra yıllık periyotlarda olmakla birlikte;  alan adı ve hosting gideri vardır ve bunun haricinde başka herhangi bir ücret ödemezsiniz. Bu bedel bütün web sitesi yapan firmalarda standarttır.

Geniş tasarım yelpazesi

Çoğu firma veya kişi ucuza web sitesi yapıyor. Ancak az sayıda tasarım sunması, bir çok firmanın aynı tasarımlı siteye sahip olmasına sebep oluyor.

Para iade garantisi

Eğer sunulan hizmetten memnun kalmazsanız 1 hafta içerisinde para iade garantisi isteyebilirsiniz. Ancak bu durumda ücretin sadece %50’lik kısmı iade edilebilecektir. Bunun nedeni tarafımca satın alınmış olan “hosting ve domain” bedelidir. Bu hizmetlerin geri dönüşümü yoktur, kullanmamanız durumunda 1 yıllık süresinin dolması beklenecek ve otomatik olarak sonlanacaktır.

Ucuz web sitesi kampanyasının detayları

Web sitesini alan müşteri aşağıdaki maddeleri okuduğunu kabul eder.

  • Web sitesi “Türkçe” olarak tek dilde yapılacaktır.
  • Kurulum 2-8 saat arasında tamamlanıp, tüm web sitesi verileri müşteriye email yolu ile iletilecektir.
  • Hizmet için ödenecek tek seferlik hizmet bedeli 399 TL’dir.
  • Müşteri yıllık ödemesi gereken hizmet bedelini (Hosting ve domain) ödemediği durumda, 1 hafta sonra hizmet durdurulur ve 2 ay içinde ödeme yapılmazsa tüm web sitesi verileri silinir.
  • Alan adı ve hosting benim tarafımdan satın alınacak olup, müşteri dilerse farklı bir firmanın hosting hesabına geçiş yapabilir ve alan adının transferini isteyebilir.
  • Müşteri tasarımı seçtikten sonra 1 hafta içinde farklı bir tasarıma geçiş yapabilir. 1 haftadan sonra tasarım değişikliği sadece geriye dönük yapılır.
  • Sitenin tüm içeriklerinden müşteri sorumludur.
  • Para iade garantisi 1 (bir) hafta için geçerlidir. Müşteri 1 hafta süre içerisinde hizmetten memnun kalmazsa ücretin %50’si iade edilir. Kalan %50 geri dönüşümü olmayan “hosting, domain ve kurulum” bedelidir.
  • Ucuz web sitesi kampanyasından yararlanan tüm bireyler bu maddeleri kabul etmiş olur.

Tamam, bi tane istiyorum.

Öyleyse  hemen iletişime geçin

Harita

Sosyal Profiller

Ek Bilgiler

Kategori: