Arkaups Kesintisiz Güç Kaynakları

Fahrettin Altay Caddesi Ergün Sokak No:24 K.Subayevleri, Ankara ,Türkiye

Detaylar

Arkaups Kesintisiz Güç Kaynakları
arka elektrik elektronik sistemleri san. tic. ltd. şti. anadal olarak elektronik, endüstriyel ve güç elektroniği konusunda faaliyet göstermek üzere kuruldu. sektöründe yeterli teknik tecrübeye sahip satış ve teknik elemanlardan kurulu şirketimizin ana faaliyet konusu kesintisiz güç kaynağı imalat ve teknik servis hizmeti vermek üzere belirlendi.

üretim zincirinden itibaren teknik servis hizmetlerini yürütmekte olduğumuz arka firmamıza ait 2 yıl garantili kesintisiz güç kaynakları için satış ve kurulumundan itibaren her türlü talep ve şikayetlerinizle yakından ilgilenen firmamız prensipli, dürüst ve dinamik kadrosuyla müşterilerimize hizmet vermeye devam etmektedir.

lütfen kullanmakta olduğunuz ürünlerimizle ilgili 7 24 danışma ve kullanım verimliliğini en üst düzeyde tutabilmek için irtibat numaralarımızdan bize ulaşınız.

firmamız kesintisiz güç kaynağı yanında kuru tip akü, servo otomatik ve mikroişlemci kontrollü voltaj regülatörleri, invertör ve konvertör satışlarıyla da ürün yelpazesini genişletmiştir.

Harita

3123472455

Sosyal Profiller

Ek Bilgiler

Kategori:

Anahtar Kelimeler