armerant-proje-ve-uygulama

soğucaksu mah. atatürk bulv. no : 441 ( anfaş expo center 500 mt arkası ) pınarlı antalya, Antalya ,Türkiye

Detaylar

armerant-proje-ve-uygulama

ödeme kolaylığı: kredi kartlarına sağladığımız taksit seçeneklerimizle, her bütçeye uygun fiyatlarımızla siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktayız.

kurumsallık ve güvenilirlik: öncelikle, müşterilerimizin isteklerini ve memnuniyetini ön pla tutan ve profesyonelce çalışan firmamız, ulusal ve yerel görsel yayın, ulusal ve yerel basın, yabancı basında ve internetteki 400’e yakın haber sitesi ve portal da çok geniş bir yer bulmuş ve sektöründe türkiye’nin en çok haberi yapılan firmadır. çok kısa zama antalya’da ve türkiye’de mezar, mezar yapım işlerinde, sektöre yön veren firma olmuştu.
yüksek kaliteli ürünler: teknolojinin bütün nimetlerinden faydalanmakla beraber, inşaat mühendisimiz ve el zanaatkârı ustalarımızla da isteğinize bağlı olarak, tasarım ve proje hizmetleri vermekteyiz.
ürün yelpazesinde; desenli baş taşı, resimli baş taşı, granite resim ve desenli granit mezar taşı, atatürk köşesi, logo tasarımı gibi işler bilgisayar destekli makinelerde sıfır hata ile yapılmaktadır.
ev ve işyerinizde hizmet: vakit bulamama zaman kaybı, iş yoğunluğu veya başka sebeplerden dolayı ofisimize gelecek fırsat bulamıyorsanız, bize bir telefon ( +90 242 464 11 11 ) etmenizle beraber size evinizde veya iş yerinizde ilgili merak ettiğiniz bilgileri ücretsiz vermeye hazırız.
•bu hizmetimiz, türkiye’de ve antalya’da yine bir ilktir.

hizmet alanlarımız: antalya içi ve çevresinde;
•mermer, granit ve çim stone mutfak tezgâhı.
•mermer, granit banyo tezgâhı.
•inşaat uygulamaları.
•merdiven basamağı, denizlik, yer döşeme gibi her türlü mermer, traverten ve granit uygulamasını yapmaktayız.

Harita

02424641111

Sosyal Profiller

Ek Bilgiler

Kategori:

Anahtar Kelimeler