Artem Su Aritma Ve Aritma Tuzu

Yıldız mah. Yıldız Cad. 19/B Muratpaşa/ANTALYA, İstanbul ,Türkiye

Detaylar

günümüzde gelişen teknolojinin ve endüstriyel gelişimin bir sonucu olarak insanoğlunun yaşam standartları her geçen gün biraz daha artarken bozulan ekolojik denge kimyasal ve biyolojik atıklar, çevresel kirlenmeler sonucunda su kaynakları da hızla kirlenerek insan sağlığını tehdit eder hale gelmiştir. yaşamımızı devam ettirebilmek için birçok ayrıntıda kaliteli, temiz ve sağlıklı bir suyun farklılığı gerçekten önemli bir yer tutmaktadır.bunun sonucu olarak da su arıtma sektörü önem kazanmaktadır.

artem olarak amacımız kısıtlı su kaynaklarının etkin kullanymını sağlamak ve suyun kalitesini yükseltmektir. türkiye'nin herhangi bir noktasındaki bir sanayi kuruluşunun, otelin veya bir binanın amaca uygun arıtılmış su ihtiyacını en ekonomik işletme maliyetiyle karşılayacak sistemleri uzman mühendis kadromuzla projelendiriyor ve montaj ekibimizle kuruyoruz firmamız 1993'den beri su arıtma ve şartlandırma konularında büyük sanayi kuruluşlarında 30 yılı aşkın bir süre teorik ve pratik bilgi ve tecrübe birikimine sahip mühendisler tarafından yönetilmektedir.

artem müşteri memnuniyetini ilke edinmiş tecrübeli personel kadrosuyla, proje, mühendislik, dizayn, toptan ve perakende satışı, yedek parça ve servis konularında müşterilerine hizmet vermektedir.

Harita

Sosyal Profiller

Ek Bilgiler

Kategori: