Arya Teknoloji Laboratuvarları - Arya Tech Labs

Ar-Ge ve Satış Ofisi - Atatürk Bulvarı Üzeri, Batı Han İş Merkezi, No :151/602 Kızılay, Çankaya, Ankara ,Türkiye

Detaylar

Kurumsal iş yazılımları sektöründe mobil yazılım üreticisi olarak, Türkiye ve dünya çapında birçok başarılı çalışmaya imza atan Arya Teknoloji Laboratuvarları, yeni nesil mobil yazılım çözümleri sunmaya devam ediyor. Arya Tech Labs,  Ankara merkezli, yazılım, satış ve tasarım ofislerinde, mobil uygulamalar, Android ve Apple iş yazılım çözümleri, iş geliştirme ve iş/performans takibi yazılımları, veri depolama, restoran, cafe, ve hotel gibi işletmeler için mobil yazılım çözümleri sunmaktadır. 

İşyerlerine ve kurumsal firmalara özel, ihtiyaca yönelik yazılım fikirleri sunan Arya Teknoloji Laboratuvarları, mühendis kadrosu, tasarım ve satış ofisi ile tamamen Türk menşeili çalışmaktadır. Android ve Apple işletim sistemlerinde çalışan,  yeni nesil teknolojilerle donatılmış ve her zaman güncellenen iş yazılım çözümlerimiz her zaman Arya Teknoloji Laboratuvarlarının garantisi altındadır.  Yazılım çözümleri, teknolojideki hızlı ilerlemeler göz önünde bulundurularak uzun vadeli kullanım için tasarlanırlar.

Android - Apple iş yazılımları,

Yeni Nesil Dijital Pazarlama yazılımları

Yeni Nesil Restoran Pos Sistemleri

Dijital Menü

İhtiyaca %100 uygunluk,

Güncellenebilir olması,

Kullanıcı kolaylığı,

Cloud Teknolojisi ile uzaktan erişim / takip / düzenleme imkanı

Mobil ve web tabanlı ortak çalışmalar

Android, Apple işletim sistemlerinde mobil yazılım ve uygulama çözümleri

Güvenli server destekleriyle, tam korumalı yazılım çözümleri

 

İşyerlerinizde teknoloji hameleleriyle, iş kalitenizi ve vizyonunuzu artırabileceksiniz. Uygun ödeme seçenekleri sunmaya özen gösteren Arya Teknonoloji Laboratuvarları ile iletişime geçmek için tıklayın.

Restoran ve cafe için özel olarak dizayn edilmiş tablet menü sistemi olan Techno Menu ' yu sizlerle buluşturmaya devam ediyoruz. Dijital menü sistemleri ile yapabileceklerinizi keşfetmek için tıklayın.

Kurumsal iş yazılımları, pazarlama yazılımları, restoran pos sistemleri, restoran satış noktası, android yazılım firmaları, dijital menü, tablet menü, dijital tablet menü, dijital menü sistemleri, tablet menü programı,

Harita

Sosyal Profiller

Ek Bilgiler

Kategori: