Arzu Tekeli Görükle Etüt Merkezi

Görükle Dumlupınar Mah. Selanik Cad. Kutman Sok. No:6 Nilüfer/, Bursa ,Türkiye

Detaylar

Arzu Tekeli Görükle Etüt Merkezi

Arzu Tekeli Öğrenci Etüt Eğitim Merkezi’nde sürekli değişen ve zenginleşen eğitim ve öğretim sürecine ayak uyduran sistemleri öğrencilerimize sunuyoruz. Öğrencilerimizin yaratıcı ve eleştirel düşünme becerilerinin arttırılmasını, iletişim ve işbirliği özelliklerinin geliştirilmesi, matematik okuryazarlığının kazanılmasını, okuma ve dil becerilerinin geliştirmelerini sağlıyoruz. Teknolojiyi doğru ve yerinde kullanmalarını öğretiyoruz.

Eğitimimiz ile üretken, çalışma disiplinine sahip, inisiyatif kullanabilen, sorumluluk alabilen, liderlik vasıflarına sahip, grupla ve bireysel çalışmalarında hedefleri başarı ve sonuç olan bireylerin yetişmesine katkıda bulunuyoruz.

Eğitimimizdeki temel sistemler özet ile disiplin, bireye özgü eğitim modeli, hedef belirleme ve hedefe doğru emin adımlar ile yürüme, başarı ve sonuç odaklılıktır.

Okul derslerinin yanı sıra TEOG da zamanı etkili kullanma, test tekniklerini öğrenme ve geliştirme, bireye özgü doğru ders çalışma yöntemlerini keşfetmeye yönelik uygulamalar yapıyoruz.

Normal programımıza ek olarak haftada 5 saat birebir çalışmalar ile soru çözümü, konu anlatımı yapıyor, öğrencilerimizin anlamadığı konuları tekrar etme, çözemedikleri soruları birebir inceleme ve anlatma yoluyla eksikliklerin daha hızlı ve verimli kapatılmasına destek oluyoruz.

Her hafta işlenen konular ile ilgili konu tarama sınavı ve aylık TEOG deneme sınavları ile öğrencilerimizin sınav stresini yenmelerini, hız kazanmalarını, zaman yönetimini öğrenmelerini, anlamadıkları konuları fark etmelerini hedefliyoruz.

Danışman öğretmenlerinin gözetiminde öğrencilerimiz ile işbirliği yaparak her bir öğrencimiz için kişiye özgü çalışma programı hazırlıyoruz.

Çalışma Programı:

  • Günlük Ödevler
  • İngilizce
  • Matematik
  • Fen ve Teknoloji
  • Türkçe
  • Sosyal Bilgiler
  • Drama-Resim-Akıl Oyunları

Harita

Sosyal Profiller

Ek Bilgiler

Kategori:

Anahtar Kelimeler