ASB Yapı Otomatik Kapı Sistemleri

Cevatpaşa Mah. Mehmet Akif Cad. No:7/1, Bayrampaşa, İstanbul ,Türkiye

Detaylar

ASB Yapı Otomatik Kapı Sistemleri

ASB Yapı Otomatik Kapı Sistemleri olarak; müşterilerimiz ve onların müşterileri için en iyi deneyimi ve çözümü en uygun fiyatlarla sunmaya odaklandık. En iyi hizmeti vermenin ön şartının en iyi kadroya ve en iyi malzemeye sahip olmaktan geçtiğinin farkındayız. Bu farkındalığımız Eğitim ve Ar-Ge hizmetlerine yatırım yapmamızı sağladı. Bu yatırımlar en iyi kadroya sahip olmamızı, en iyi kadroya sahip olmamız en iyi ürünleri üretmemizi, en iyi kadro ve en kaliteli ürünlere sahip olmamız ise müşterilerimize en iyi hizmeti sunma olanağı verdi.  Sunmuş olduğumuz bu kaliteli hizmet anlayışı beraberinde sektörün öncü ve başarılı firması unvanını getirdi.
Bu güne kadar hizmet verdiğimiz binlerce müşterimizin aldığı kaliteli hizmet sonunda ki, memnuniyeti, bizlerin başarı sloganını belirledi. 
“BİZİM BAŞARIMIZ, SİZİN GÜVENLİĞİNİZDE VE MEMNUNİYETİNİZDE GİZLİ”

Vizyonumuz; 
ASB Yapı Otomatik Kapı Sistemleri; sektöründe daima öncü olmayı ve kalite anlayışından ödün vermeden ilerlemeyi hedef edinmiştir. Kurumsal kimliğine yakışır bir şekilde hizmet vermek, profesyonel kadrosuyla yeni projelerde yer almak en temel prensiplerindendir.

Misyonumuz;
ASB Yapı Otomatik Kapı Sistemleri alanında yeni ürün ve hizmetler sunmak, yatırımlarıyla istihdam oluşturmaktır. Farklı değer sistemlerine sahip projeler yaratmak ve müşteri beklentilerine cevap vererek büyümektir.
Toplumsal ekonomiye katkı sağlamak Teknoloji Otomatik Kapı öncelikleri arasında yer almaktadır.

otomatik kapı sistemleri, kepenk,çarpma kapılar, yangın kapıları, garaj kapıları, dairesel cam kapılar, bariyer, hermetik kapılar, döner kapılar, yükleme rampaları, fotoselli kapılar, yükleme körüğü

Harita

Sosyal Profiller

Ek Bilgiler

Anahtar Kelimeler