Assoy Turizm Taşımacılık

Karamürsel Otogar İzmit, Kocaeli ,Türkiye

Detaylar

Assoy Turizm Taşımacılık

Hakkımızda
Şirketimizin genel merkezi olarak  Şanlıurfa’da şubeleri olarakta Kocaeli-İstanbul ve Antalya’da hizmet vermekteyiz. Assoy turizm, 55 çalışanı ve 4 acentası ile misafirlerine en kaliteli hizmeti, sürekli sunmayı hedefliyor.
Misyonumuz
Deneyimli kadromuzla bireysel ve kurumlara yönelik yenilikçi çözümler sunarak müşteri memnuniyeti daima üst düzeyde sürekli kılmak.

Vizyonumuz
Daime yenilikleri takip ederek Yenilenen ve sürekli genişleyen filomuz ile sektöründe öncülük eden ve en iyi hizmet veren firma olmak.
Araçlarımızda D2 Belgesi (Şehirlerarası Yol Belgesi) mevcuttur.D2 belgesi şehirler arası turizmde kullanılan bir belgedir.D2 Belgesi’nin zorunlu tuttuğu sigortalar siz değerli yolcularımızın güvenliğini sağlamaktadır.Ayrıca şoförlerimizin en az 15 yıllık deneyimleri ve bununla beraber SRC&Psikoteknik belgeleri ile sizleri güvenli bir şekilde taşımaktadırlar.Araçlarımızda bulunan sigortlar kişi başı 575.000 TL ile teminatlıdır.

Şirket Unvanı: Assoy Turizm Taşımacılık ve Organizasyon&Servis Hizmetleri Vergi Dairesi ve Numarası: Topçumeydanı V.D. / 3850516556 D2 Belgesi Numarası : DİY.U-NET.D2.63.454 İsim ve Marka Tescil No: 9060 – Şanlıurfa Merkez: Paşabağı Mah. 725. Sk. Okutan Sitesi A Blok altı NO:20 ŞANLIURFA Şube 1 : Otogar içi Karamürsel / KOCAELİ Şube 2 : Tuzla Tersanesi karşısı / İSTANBUL

Yeni işlerimiz en önemli referanslarımızdır.
Araç Filomuz; 9+1 Kişilik     Volkwagen Caravelle-Mercedes Vito 17+1 Kişik     Volkswagen Crafter-Mercedes Sprinter 27+1 Kişilik   Otokar Sultan-Iveco Eurobus-Isuzu Novo-Mıtsubishi Prestij 31+1 Kişilik    Otokar Sultan-Iveco Eurobus 35+1 Kişilik    Otokar Sultan-Iveco Eurobus 46+1 Kişilik    Mercedes Travego-Mercedes Tourismo-Mercedes 0403-Temsa Safir Filomuzda toplam 80 tane aracımız bulunmaktadır. Filomuzda mevcut kapasitenize yönelik araçlarımız vardır. Araçlarımızın tümü turizme yönelik olduğundan klima,yatar koltuk,televizyon,buzdolabı gibi özellikler mevcuttur.

ASSOY TURİZM Neler yapıyor;
Organizasyon Hizmetleri (Yurtiçi konaklamalı-konaklamasız turlar)
►İş Gezileri (Araştırma-Geliştirme turları)
►VIP Araç hizmeti
►Türkiye Turları
►Bölge turları
►Günübirlik turlar
►Şehir gezileri
►Otel-havaalanı transferleri
►Özel seyahatler(düğün vs.)
►Personel taşımacılığı
►Öğrenci taşımacılığı
►Araç Kiralama
►Rehberlik Hizmeti

Referanslarımız;
►Devlet Su İşleri (Şanlıurfa) 2005’ten itibaren
►Harran Üniversitesi (Şanlıurfa) 2012’den itibaren
►Milli Eğitim Bakanlığı Toplu Taşıma (Şanlıurfa) 2008’den itibaren
►Türk Silahlı Kuvvetleri Asker Sevkiyatı (Hakkari)
►STM Mühendislik AŞ (Tuzla Tersanesi Komutanlığı/İstanbul) 2009’dan itibaren
►STM Mühendislik AŞ (Gölcük Tersanesi Komutanlığı/Kocaeli) 2011’den itibaren
►Toprak Mahsulü Ofisi (Şanlıurfa) 2012’den itibaren
►Turizm Firmaları Taşımacılığı (Türkiye)

Assoy Turizm Taşımacılık, VIP Araç hizmeti, Türkiye Turları, Bölge turları, Günübirlik turlar, Şehir gezileri, Otel havaalanı transferleri, Özel seyahatler düğün, Personel taşımacılığı, Öğrenci taşımacılığı

Harita

02624524833

Sosyal Profiller

Ek Bilgiler

Anahtar Kelimeler