Astra Yönetim

Sahra-ı Cedit Mahallesi, İnönü Caddesi Karaca Apt NO:2/9, Kadıköy, İstanbul ,Türkiye

Detaylar

Astra Yönetim

ASTRA Yönetim Hizmetleri, Ülkemizde süratle gelişen modern ve çağdaş binaların, residans, AVM.ler, iş merkezleri, turistik tesislerin yönetimi/işletilmesi, özel güvenlik ve teknik hizmetleri başta olmak üzere, mimari projelerde danışmanlık, risk değerlendirmesi, eğitim ve danışmanlık hizmetleri sunmaktadır.

Bina ve tesislerde yönetim olarak; genel yönetim, özel güvenlik, CCTV, temizlik, teknik bakım, peysaj düzenlemesi, havuz bakımı ve diğer hizmetleri yöneten tecrübeli ve deneyimli personelimiz ile beklentileriniz en optimum koşullarda sağlanmaktadır.

Apartman, site ve hizmet verilen diğer binalarda, yapılan faliyetler günlük olarak rapor edilmekte ve noksan/aksayan hususların (varsa) kısa sürede giderilmesi için tedbir alınmaktadır. Ayrıca, önceden belirlenmeyen zamanlarda denetimler yapılmakta, apartman ve siteleri internet ağı üzerinden 24 saat süre ile izleme imkanları sunulmaktadır.

Hizmet vermekte olduğumuz bina ve tesislerde, yenilikleri takip etmekteki azim ve kararlılığımız, alternatif çözüm yolları bulma becerilerimiz, işlerimize gösterdiğimiz özen, teknolojiyi her durumda ve en verimli şekilde kullanmamız, Sizlere çağdaş normlarda profesyonelce hizmet vermemizdeki heyecan ve isteğimize güç katmaktadır.

ASTRA Yönetim Hizmetleri, apartman yönetimi, site yönetimi, apartman yöneticiliği, profesyonel apartman yöneticiliği, avm yönetim, apartman yönetim şirketleri, apartman site yönetimi, profesyonel apartman yöneticisi, konut yönetimi,

Harita

Sosyal Profiller

Ek Bilgiler

Anahtar Kelimeler