Atahan Güvenlik Alarm Savunma Sistemleri

Kemalpaşa Mh. Ş.Bilgisu Cd. No:115 K:1 İzmit, Kocaeli ,Türkiye

Detaylar

Atahan Güvenlik Alarm Savunma Sistemleri
suç ve suçluyla mücadelede caydırıcı etkisi, suç oluştuktan sonra ise faillerin tespiti ve delillendirilmesi açısından güvenlik kameraları ve diğer ses çıkartan alarm sistemleri büyük öneme sahiptir. insan gözünün atlayabileceği bir detay, güvenlik kameraları tarafından saniye saniye kayıt altına alınabilmekte yada daha teşebbüs halinde
iken ses çıkartan alarm sistemleri sayesinde suçun işlenmesi önlenebilmektedir. bu tedbirlerin hem maddi hem de psikolojik getirileri çok daha fazladır. güvenlik kameraları, alarm sistemleri, telekom, elektronik ve elektrikli aletler alanında merkez ofisi ile kocaeli, sakarya, yalova, istanbul, zonguldak ve düzce illerine, ege bölgesi illerine ise bölge temsilcilikleri aracılığıyla gururla hizmet vermektedir.
güvenlik elektronik güvenlik sistemleri gelişen teknoloji sayesinde, dijital güvenlik sistemleri, yangın soygun ihbar ve hırsız alarm sistemleri, cctv kamera sistemleri, görüntülü interkom sistemleri, alarm haberalma merkezi hizmetleri, bu ileri teknolojiden fazlasıyla yararlanmaktadır.

Harita

2623248223

Sosyal Profiller

Ek Bilgiler

Kategori:

Anahtar Kelimeler