atakoy-aplus-alisveris-merkezi

adnan kahveci bulvarı 6. kısım ataköy bakırköy, İstanbul ,Türkiye

Detaylar

atakoy-aplus-alisveris-merkezi
açıldığı 14 nisan 2010 yılından bu yana stil sahibi, marka algısı yüksek, zengin damak tadına sahip lezzetler sunan, kültürel ve sanatsal etkinlikler ile kendini sürekli geliştiren, yüksek sosyal sorumluluk bilinci ile “yanı başınızdaki en kaliteli alışverişin adresi “sloganı ile yola çıkan a plus ataköy avm, alışveriş konseptine yepyeni bir soluk getirmek amacı ile alışveriş anlayışında fark yaratan hizmetini ve seçkin markaları tüketiciyle buluşturmaktadır.

a plus ataköy avm, 25.000 m² kiralanabilir alana sahip 140 mağaza ile hizmet vermektedir. 2.266 m² alanı ile macfit spor tesisi, 2.500 m² satış alanı ile 2m migros, 1.100 m²’lik darty elektronik market, beymen, beymen club, boyner evde, boyner sports, benetton, calvin klein, damat tween, atalar, dkny, desa, ipekyol, façonnable, hotiç, lacoste, m.a.c, mango, marks spencer, mothercare, network, roman, u.s. polo, samsonite, bsb, vakko, midpoint, mezzaluna, big chef’s, namlı gurme, tchibo, vilebrequin projenin ana kiracıları arasında yer almaktadır.

işletmesi mars entertainment group tarafından yapılan 10 salonlu sinema alanı ve 650 m²2lik teras alanıyla dikkat çeken a plus ataköy avm hizmetleriyle bir çok ala fark yaratmaktadır.

Harita

02126617515

Sosyal Profiller

Ek Bilgiler

Kategori:

Anahtar Kelimeler