Atılım Reklam 2015 Yeni Sezon Promosyon Ürünleri

Uğur Mumcu Mah. Harbiş 3 sitesi 24/a - Batıkent, Yenimahalle, Ankara ,Türkiye

Detaylar

Atılım Reklam 2015 Yeni Sezon Promosyon Ürünleri

Reklam tanıtım sektörünü yakından takip ederek müşterilerimize en iyi kurumsal ürünlerin imalatını ve satışını sunan Atılım Promosyon tecrübeli eleman kadrosu ve Avrupa matbaa makineleriyle sizlere reklam sektöründe hizmet vermekteyiz. Amacımız satışa sunmuş olduğumuz ürünler ile her zaman müşteri memnuniyetini yakalamak ve pazarlama politikasını yeniden değerlendirerek kalıcı reklam çalışmalarını yapabilmektir. 

Edindiği misyon ve vizyonları kapsamında hizmet kalite çıtasını her zaman en üst noktaya taşıyan firmamız gelen talepler doğrultusunda doğru ve prensipli satış politikalarını kullanarak sizlere hizmet vermektedir. Reklam tanıtım sektöründe promosyon ürünlerinde en zengin ürün çeşitleri ile her kesime ve bütçeye hitap eden ürünlerimizle pozitif olarak reklam yapabilecek, kalıcı marka imajını vurgulayabileceksiniz. 

Müşterilerimize sunmuş olduğumuz ürünlerimiz arasında duvar saati, masa setleri, ajanda, takvim, ayna, hediyelik setler, tükenmez kalemler, bagaj etiketi, hesap makineleri vb. ürünler ile sizlere hizmet vermekteyiz. Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için atilimpromosyon.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz. 

Harita

Sosyal Profiller

Ek Bilgiler

Anahtar Kelimeler