atlas-sayac-ve-olcu-aletleri-pazarlama-ltd

erciyes üniversitesi teknoloji geliştirme bölgesi3 nolu bina no. 38 melikgazi kayseri, Kayseri ,Türkiye

Detaylar

atlas-sayac-ve-olcu-aletleri-pazarlama-ltd
1995 yılında, elektronik elektrik sayacı tasarımı ile başlayan ölçü aletleri yazılım, donanım ve tasarımı faaliyetlerimiz; halen kalorimetre ve su sayaçları ve bunlara ait otomasyon sistemleri üretimi, satışı ve hizmeti şeklinde sürmektedir.

erciyes üniversitesi teknoloji geliştirme bölgesinde arge merkezi bulunan şirketimiz;

2012 yılında daha güçlü kurumsal yapıya kavuşarak ‘’atlas sayaç ve ölçü aletleri yazılım otomasyon san. tic. aş’’ unvanıyla yoluna devam etmektedir.

kalorimetre ( ısı sayacı ), elektronik ve mekanik su sayaçları ve bunlara ait uzaktan okuma otomasyon sistemleri tasarımı, üretimi ve hizmeti ana faaliyet konusudur.

firmamız faaliyete başladığı günden bu yana ulusal ve uluslar arası faaliyet gösteren tekstilden beyaz eşya sektörüne kadar birçok sanayi kuruluşuna otomasyon lisans satışı gerçekleştirmiştir.

ölçme aletleri ve bunların uzaktan okuma sistemleri yazılım donanım ve tasarım faaliyetlerimiz şu a erciyes teknopark bünyesinde onlarca çalışanıyla arge si ve istanbul merkezli ulusal ve uluslar arası pazarlama faaliyetinde bulunmaktadır.

“mıd ce” işaretleme yetkisi ile üretim yapan şirketimiz , ısı sayaçlarında “en1434” ve su sayaçlarında ise “en14154” normlarında ürünler üretmektedir. “ıso9001:2008” kalite güvence sistemine sahip şirketimiz , teknolojik olarak en gelişmiş malzeme ve dizayn tekniklerini kullanarak üretim yapmaktadır .

ulusal ve uluslar arası bir çok firmaya ölçme aletleri yazılım, donanım ve tasarımı lisans kullırma anlaşmaları bulunan şirketimiz aynı zama firmaya özel yazılım üretme geliştirme hizmeti sunmaktadır.


şirketimiz çevre ve şehircilik bakanlığı tarafından verilen;

“yetkilendirilmiş ölçüm şirketi” belgesine sahiptir.

Harita

0212352224

Sosyal Profiller

Ek Bilgiler

Kategori:

Anahtar Kelimeler