Avene Güneş Kremi Ve Termal Su Ürünleri

Ceyhun Atıf Kansu Caddesi No:137 Balgat-Ankara, Ankara ,Türkiye

Detaylar

Avene Güneş Kremi Ve Termal Su Ürünleri
avene 1736 termal suyun bulunması ile kurulmutur ve ürettiği cilt bakım, termal su ürünleri ile 260 yıldır cilt sorunlarına çözüm üretmektedir. 1743 yılında kurulan termal kaplıcası ile sorunlara yardımcı olan avene, 1871 yılında büyük chicago yangını madurlarına termal su yollayarak yardımcı olmaya çalışmıştır.

avene ürünleri, cildinize eşsiz bir deneyim sunmak için 260 yıllık tecrübesini sizlere sunuyor. ürün gamında bulunan yüz bakım, vücut bakım, güneşten korunma ve termal su ürünleri ile günlük bakım, özel bakım ve yaşlanma kaşıtı bakım ihtiyaçlarınızı karşılamak için sorunlarınıza yönelik çözümler üretiyor. 1736 yılında, frandarsquo da termak suyun bulunması ile başlayan serüven, 2005 yılında, avene hidroterapi merkezinin açılmasına kadar gelmiş durumda. hidroterapi merkezi günümüzde 4000 kişiye cilt bakımı sağlamaktadır.

avene termal su ürünlerinin şöhreti dünyaya yayılmış bir ürün grubudur. cilt rahatsızlıkları ile mücadelede yardımcı bir ürün olduğu için fransız hükümeti tarafından kamu yararına yönelik bir ürün olduğu kabul edilmiştir. ayrıca avene termal su fransız sosyal sigorta sistemi kapsamına alınmış bir üründür. günümüzde tüm avene ürünlerinin, ana içeriği olarak termal su kullanılmaktadır.

Harita

3124740097

Sosyal Profiller

Ek Bilgiler

Kategori:

Anahtar Kelimeler