ayakkabi-deposu

mimar hayrettin mah. gedikpaşa cami sok. balkay iş hanı no:22 gedikpaşa -beyazıt, İstanbul ,Türkiye

Detaylar

ayakkabi-deposu
firmamız ayakkabı sektöründe 1990 yılında waito ayakkabı markasının üretimiyle çalışmalarına başlayarak, imalat kalitesiyle sektörde iyi bir konum edinmiştir. 1992 yılında kalite ve uygun fiyat hedefiyle ikinci atölyemiz açılmış olup, ödün vermediğimiz kaliteli üretim anlayışımızla bize ayakkabı sektöründe önemli başarılar sağlamıştır. 1997 yılında ayakkabı sektöründe ülkemizi yurtdışında ilk tanıtan firmalardan biri olmanın gururunu yaşayarak, rusya,arnavutluk,almanya,ırak ve birçok ülkeye ihracata başladık. bu yıllarda gedikpaşada ilk toptan satış mağazamız açıldı.

2000li yıllardan itibaren selim yaşar yönetiminde, değişen türkiyeye uygun yenilikçi tasarımlar ve yepyeni atılımlar ile markalaşma sürecimiz başladı. popin marka bayan ayakkabı imalatımızla beraber ayakkabı deposu kurularak, müşteri memnuniyeti var olan kaliteli ve uygun maliyetli üretimle daha da pekiştirildi ve sektörün en iyi ve güvenilir firmaları arasında yerimizi aldık.

online toptan satışlarımızı gerçekleştirdiğimiz www.ayakkabideposu.com.tr sitemiz ile siz değerli müşterilerimizle aramızdaki mesafeyi azaltıp, iletişimimizi çoğalttık.

2012 yılı itibariyle çok geniş bir yelpazede, hemen her tarz ve kayegoride toptan bayan ayakkabı üretim ve satışımız bulunmaktadır.

facebook sayfasımızı ziyaret ederek, ayakkabı deposunun tüm avantajlı kampanyalarından, en son modellerimizden haberdar olabilirsiniz.
facebook.comwww.ayakkabideposu.com.tr

mail order ve banka havalesi ile siparişleriniz türkiyenin her yerine gönderilir.
02126383856

Sosyal Profiller

Ek Bilgiler

Kategori:

Anahtar Kelimeler