AYŞE HAZIR TÜRBAN TASARIM VE AKSESUAR

Yakuplu Mh.Haramidere Cd.No:36/1, Hasırcılar AVM İçi.Kat:7, Beylikdüzü, İstanbul ,Türkiye

Detaylar

HAKKIMIZDA

Ayşe Türban Tasarım ve Aksesuar 2009 yılından bu yana hazır türban sektöründe öncü firmalardan biri olarak faaliyetini sürdürmektedir.Çeşitli satış kanallarıyla halkımıza ulaşan firmamız 2015 yılından itibaren yeni kadrosu,yeni işyeri ve yepyeni modelleriyle hizmete devam edecektir.

HAZIR TÜRBANLAR:

Hazır türbanlarımız saten,şifon,penye ve viskon kumaşlardan hazırlanmaktadır.Saten türbanlarımız önden ve arkadan bağlama olmak üzer iki modellidir.Bütün ürünlerimiz tek parça halindedir.Başınıza geçirerek çok rahat bir şekilde takabilir ve hiçbir bozulma olmayacağı için istediğiniz zaman tekrar kullanabilirsiniz.Geniş renk ve model seçenekleriyle mutlaka zevkinize uyan bir seçim yapabilirsiniz.

Şifon türbanlarımız içlerinde dikili olan penye kısımlar sayesinde başınızdan kaymayacak,çift katlı olduğu için de saçınızı göstermeyecektir.Yine şifon türbanlarımızda da önden ve arkadan bağlı modeller arasından beğendiğinizi seçebilisiniz.

Penye ve viskon kumaşlardan yapılan bonelerimiz sitemizde resimleriyle ayrıntılı bir şekilde gösterildiği gibi farklı bağlama şekilleriyle her türlü ortamda kullanabileceğiniz modellere dönüşmektedir.

ŞALLAR

Şallarımız şifon kumaştan hazırlanıp çift taraflı,aksesuarlı,kare seçim alternatifleriyle ve yine geniş renk ve model seçenekleriyle beğeninize sunulmaktadır.

GELİN BAŞLARI

Özellikle yurtdışında yaşayan tesettürlü hanımların bu en güzel günlerinde istedikleri gibi bir model bulamamaktan yakınmaları üzerine oluşturduğumuz bu tasarımlar gelinliğinizle müthiş bir uyum sağlayarak mutluluğunuza mutluluk katacak.Krem,kırık beyaz ve beyaz renk seçenekleriyle ve yine önden veya arkadan bağlama model alternatifleriyle tasarımlarımızı sayfamızdan görebilirsiniz.

AKSESUARLAR

Modellerimizde kullandığımız kumaş ve metal aksesuarları dilerseniz kendi tasarımlarınızda dilediğiniz gibi kullanmak üzere ayrıca satın alabilirsiniz.

*Toptan ve perakende fiyatlarımız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

 

Harita

Sosyal Profiller

Ek Bilgiler

Kategori: