Aytürk Çelik Çatı

Ahmetyesevi mah. Çamlık cad. sema sok. no:9 Sultanbeyli, Beykoz, İstanbul ,Türkiye

Detaylar

Firmamız 2000 yılından günümüze çelik çatı ve çelik konstrüksiyon sistemleri alanında faaliyet göstermektedir. 15 yılı aşan hizmet sürecinde tecrübeli personeli  ile pek çok ürünün altına imza atmıştır. Gelecekte de kaliteden ödün vermeden çalışanları ile birlikte bu sayıyı yükseltmeyi hedeflemektedir. Firmamızın kurulduğu tarihten günümüze kadar  müşterilerine tecrübe, geçerlilik ve güvenilirlik unsurlarının sağlanmasının garantisi olmuştur.

Firmamız devamlı olarak, ürün ve hizmet kalitesini, daha kaliteli ürünler ve daha kapsamlı destek sağlamak amacıyla, yüksek otomasyon ve esneklik kavramlarıyla beraber geliştirmektedir. Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli malzeme, bilgi, ekip ve ekipmana sahip olan firmamız her zaman en iyisini yapmayı ve müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır. 

Firmamızın ana hedefi, tek bir yüklenici olarak komple çözümler sunabilmektir. Değişen ve gelişen müşteri beklentilerine uygun olarak farklı taleplere, farklı çözümler sunmaktayız. Ücretsiz keşif yapıyor, müşterimizi önceden bilgilendirip, proje hakkında tecrübelerimizi paylaşıyoruz. Yaptığımız tüm projelerdeki mutlak ilkemiz yaptığımız işi öncelikle biz beğeniyor, daha sonra ise müşterimizin beğenisine sunuyoruz. Müşteri beğenisini olmayan hiç bir işi asla yapmış olarak kesinlikle kabul etmiyoruz.

Harita

Sosyal Profiller

Ek Bilgiler