Azra Soğutma

Sahibiata Mah. Sahibiata Cad. No:97/C Meram, Konya ,Türkiye

Detaylar

Azra Soğutma olarak Konya'da tüm markaların Çamaşır Makinası ,Bulaşık Makinesı ,Buzdolabı ,Fırın, Kombi, Klima ,Kurutma Makinesi ,Derin Dondurucu gibi hayatımızı kolaylaştıran elektrikli ev eşyalarının servis hizmeti sunmaktayız.

Azra Soğutma olarak arıza onarım işlemlerinde teknik ekibimiz öncelikle yerinde onarım işlemini eğer olamayacak bir işlem ise atölyeye taşıyarak onarım işlemini tamamlamaktadır. Yapılan işlem ve değişen parça Azra Soğutma güvencesi ile 1 yıl garanti vermekteyiz.

Beyaz Eşyalarınızda oluşabilecek her türlü tamir,arıza, bakım işlemlerinizi büyük bir titizlikle yapmakta müşterilerimizin memnuniyetini vizyonumuz sayarak o doğrultuda hizmet vermekteyiz.

Teknik servis alanında geçirdiğimiz yıllar ve arkamızda bıraktığımız memnun müşteriler, firmamızın her geçen gün daha da büyümesini sağlamaktadır.

Bunun bilincinde olarak, gerçekleştirdiğimiz tüm çalışmalarda kaliteli hizmeti hizmet bölgemiz içindeki herkese en hızlı biçimde ulaştırmak için çabalamaktayız.

Azra Soğutma tüm beyaz eşyalarınızın, tamir, bakım ve onarımı için servisimizi tercih ettiğiniz için teşekkür"ü bir borç bilmektedir.

Harita

Sosyal Profiller

Ek Bilgiler

Kategori: