Babil Otomasyon Kontrol Sistemleri Makine San ve Tic A.Ş.

Gaziler Mahallesi Şehit Erdem Demir Caddesi No:37/A Gebze, Kocaeli 41400 ,Türkiye

Detaylar

Babil Otomasyon kendisine uzmanlık alanı olarak özellikle Siemens’in ürettiği sanayi tipi elektronik cihazların satışını ve eğitimlerini gerçekleştirmektedir . Kaliteli bir teknik servis ve dinamik satış bölümü ile Babil Otomasyon tüm elektronik sorunlarınıza  hızlı ve amacına uygun çözümler bulmaya gayret etmektedir.

Uzmanlık alanımıza Simatic S5, Simatic S7, Simodrive 611, Simodrive 610, Sinumerik ve Siemens tarafından üretilen tüm HMI ve PLC ürünleri girmektedir. Babil Otomasyon üretimi durmuş, piyasadan çekilmiş  ya da son teknoloji elektronik cihazlarınızın arıza veya diğer bütün sorunları için hızlı bir çözüm üretmek gayretindedir.

Babil Otomasyon, Siemens´in yanı sıra ALLEN BRADLEY, HITACHI, DANFOSS, INDRAMAT, MITSUBISHI, OMRON, VIPA ve sektörün önde gelen bütün markaları  içinde  teknik servis hizmeti vermektedir. Detaylı bilgi için lütfen bizimle temas kurunuz.
 
SATIŞ
 
Babil Otomasyon, Siemens PLC  ve buna benzer elektronik ürünler konusunda çok kapsamlı bir depo mevcuduna sahiptir.  Babil Otomasyon size şu durumlarda hizmet verebilir.
 
END-OF-LIFE
 
Eski serinin belli bir ürününün artık satılmaması durumunda, tüm sisteminizi değiştirmeniz gerekli değildir. Babil Otomasyon imalatçıların artık satışa sunmadiğı “End-of-life” ürünler açısından piyasada bir çok sanayinin kullandığı  bazı ürünleri  stoklarında bulundurmaktadır .  Depo içeriğimizde hem yeni hem de kullanılmış ürünler bulunmaktadır.
 
HIZLI SEVKİYAT
 
Makinanız durdu veya diğer bir acil durumla karşılaştınız. Babil Otomasyon çoğunlukla stokta tuttuğu ürünlerden sevkiyat yapabilir ve size hızlı alternatifler sunar.
 
ÜRÜNLERİMİZ
 
PLC:  Simatic S5 ve Simatic S7 (6ES5 / 6ES7)
Siemens HMI:  Operator Panel, Touch Panel, Industrial PC, hem eski hem de yeni modeller: OP5–OP37 / MP270–MP370 / TP070–TP270 (6AV3 / 6AV6 / 6AV7)
Sürücüler Micromaster, Midimaster, Simovert-Masterdrive, Simoreg vs. (6SE3 / 6SE6 / 6SE7 / 6SE9 / 6RA2 / 6RA7
 
Diğer tüm Siemens uygulamaları: Monitörler, Motorlar, Regülatörler, Teleperm, Sinec vs.
 
Texas Instruments; Seri  500, 505, 5TI, PM550, 530, 560, 565 vs.
 
Birçok başka marka ve uygulamalar (ABB, ALLEN-BRADLEY, DANFOSS, FANUC, INDRAMAT, SCHNEIDER.PANASONIC vs.)
 
SATIN ALMA
Babil Otomasyon bozuk olanlar dahil Simatic S5, S7, Simodrive, Sinumerik, HMI ve diğer cihazlarınızı satın alabilir.
Bize  bir teklifiniz mi var?
O zaman satmak istediğiniz ürünlerin bir listesini bize göndermenizi rica ediyoruz.  Her şeyden önce doğru  Siemens ürün numarasını, ürünün durumunu (yeni, eski, bozuk vs.)  ve arzu ettiğiniz fiyatını bildiriniz.  Mümkün olan en kısa sürede size cevap vereceğiz.
FİRMAMIZ
Vizyon
Babil Otomasyon 2013 yılında kurulan genç bir işletme olmasına rağmen bu alanda 10 yıllık bir deneyime sahiptir.
Misyon
Babil Otomasyon müşterilerine hızlı ve profesyonel bir hizmet sunmak hedefini gütmektedir. Babil Otomasyon müşteri merkezli bir firmadır. Erişilebilirlik,  esneklik ve iyi bir iletişim daima odak noktamızda bulunmaktadır.    Müşterilerimize en uygun hizmeti sunmak için gayret göstermekteyiz. Küçük - büyük sipariş, normal sevkiyat - hızlı sevkiyat arasında fark gözetilmemektedir.

Ayrıca sorularınızı 24 saat  içerisinde cevaplayacağımızı garanti ediyoruz.

Harita

Sosyal Profiller

Ek Bilgiler

Kategori: