Baskent Cam Filmleri

Rüzgarlı Cd.No:16/134 Ulus, Ankara ,Türkiye

Detaylar

Baskent Cam Filmleri
güneş, ısı ve ışık kontrol cam filmleri
her türlü cama içten takılabilen ısı yalıtım ışık kontrol filmidir.
güneş kontrol filmi basit bir cama renkli veya aynalı bir görünüm verir.
enerjide tasarruf sağlar, uzun ömürlüdür.
film camla bütünleşir, varlığını hissettirmez, soyulmaz, çatlamaz.
değişik renk tonlarıyla binanızın çehresini değiştirir.
araçlar için geliştirilmiş film türleri de vardır.

emniyet ve güvenlik cam filmleri
evinizde ve işyerinizde ani bir çarpma, patlama, kaza, deprem, yangın veya fırtına cam pencerelerini bir anda keskin kenarlı binlerce tehlikeli cam kırığına çevirebilir. yaralayıcı kör edici hatta öldürücü olabilecek bu kırıklar, can ve mal emniyetiniz için önemli bir tehdit oluşturur. üstelik açılan camdan, hırsız, soğuk ve yağmurun girmesi gibi sayısız sakıncalar doğar.


çözüm olarak cam güvenlik ve emniyet filmi bu problemlere kalıcı ve ekonomik çözüm getiriyor. kırılan camınızın etrafa dağılmasını ve camda gedik açılmasını önler. artık hırsız, yağmacı ve sair tehlikelerle karşılaşmanız ancak camın bütünüyle yerinden sökülmesiyle mümkün olacaktırdekoratif cam filmleri
dekoratif cam filmleri herhangi bir düz camda ince, şık ve etkileyici seviyede gizlilik ve parlaklık azalması sağlar. cama güzellik katmak için dizayn edilmiş, buzlu cam görüntülü filmler rahatça dikey, yatay yada köşegen şeklinde çekici efektler oluşturacak biçimde uygulanabilir.

araç filmleri
oto cam filmleri siz ve oto “filmin rengini ve varlığını hissetmeden %60 a varan ısı izolasyonu sağlayan yüksek performanslı bir filmdir. ayrıca oto cam filmleri güneşin zararlı ışınlarının %99' dan fazlasını önler ve aracınızın iç mekanında bulunan eşya ve kılıfların solmasına engel olur.


Harita

3123112101

Sosyal Profiller

Ek Bilgiler

Kategori:

Anahtar Kelimeler