bayraktar-plastik-hammadde-ve-ambalaj-malz-san-tic-ltd-sti

inönü mah. kayışdağı cad. no:134 ataşehiristanbul, İstanbul ,Türkiye

Detaylar

bayraktar-plastik-hammadde-ve-ambalaj-malz-san-tic-ltd-sti
firmamız, bayraktar plastik hammadde ve ambalaj malz.san. ve tic. ltd.şti. 1969 yılından bu yana plastik sektöründe faaliyet gösteren, sektörünün uzun soluklu ve lider firmalarındır.

1985 yılından bu yana ambalaj sektörüne ağırlık veren firmamız , türkiye’yi köpük tabakla tanıştıran ve pazarlamasını yapan ilk firmadır.

köpük tabaklar, pet sızdırmaz kaplar, meyve kapları gibi tüm ambalaj ürünlerin ülkemizin önde gelen firmalarıyla birlikte çalışarak satış ve pazarlamasını yapmaktadır.

gıda tipi streç filmler, latex muayene eldivenleri, ambalaj makineleri,palet sarma streç filmleri gibi ürünleri baypack markası ile ithalatını yapmaktadır.

ayrıca, yine baypack markası ile son kullanıcıya yönelik ürünlerin de üretimi yapmaktadır.

firmamız, yurt dışında partneri olan firmalardan uzun yıllardan beri ithalat yapmakta olduğu gibi, başta avrupa ülkeleri, balkan ülkeleri, afrika ülkeleri, ve diğer ülkelere ihracat yapmakta ve yıllık satış cirolarını her geçen gün arttırmaktadır.

firmamız, güçlü alt yapısı, pazarlama ve dağıtım ağı ile sektördeki yerini her geçen gün arttırmaktadır ve dürüst ticaretini her zaman olduğu gibi muhafaza etmektedir.

Harita

02165750511

Sosyal Profiller

Ek Bilgiler

Kategori:

Anahtar Kelimeler