BeKa Karot

İstiklal Mh. Güneysu Sk. No:20, Ümraniye, İstanbul ,Türkiye

Detaylar

BeKa Karot

BeKa Karot, kurulduğu günden itibaren müşterilerine karot ve karot uygulamaları konusundaki tecrübelerini sürekli geliştirerek karotçu hizmetini lider ekipman ve lider personel kadrosu ile en uygun çözümlerle sunar. Beton delmebeton kesmebeton kırma ve filiz ekme işlemlerinde hizmet veren BeKa Karot'un hedefi yakın gelecekte sektörün lider kuruluşlarından biri olmaktır.

MİSYON VE VİZYONUMUZ

Misyonumuz : Karotçu hizmetleri ve karot çözümleri konusunda gelişen teknolojiye hakim olarak müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde tespit edip son teknoloji profesyonel ekipman ve işinde uzman kadro ile en yüksek kaliteyi gereksiz masraflardan kaçınıp müşterilerimize sunmak.

Karot ve karotçu hizmetlerinde hedefimiz sektörde lider bir kuruluş olmaktır. Müşterilerimize uygun çözümleri, hızlı, kaliteli ve deneyim ile birleşmiş hizmet sunmak BeKa Karot'un misyonudur.

BeKa Karot, gerekli karot çözümlerini üreterek müşterinin memnuniyetini ön planda tutup en iyi hizmeti verir. Müşteri memnuniyeti temelli misyondur ve alınan her işin teslimi bir BeKa Karot imzasıdır.

Vizyonumuz ;

  • Karotçu hizmetlerinde kullanılan ekipmanların en iyisini kullanarak gereksiz maliyetlerden kaçıp müşterilerimize en hızlı hizmeti vermek.
  • Lider personel kadrosuna sahip olarak müşteri mağduriyetini önlemek ve işinde uzman kişilerle çalışarak müşterilerimizin zamanını çalmamak.
  • Yapılan tüm işlerin zamanında ve eksiksiz olarak yapılmasını sağlayarak personel ve çevre güvenliğini sağlamak.

Harita

Sosyal Profiller

Ek Bilgiler

Anahtar Kelimeler